YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

Paylaş
 

Bu yılın ilk güneş tutulması 26 Şubat günü Türkiye saatiyle 17:38 civarında Balık burcunda halkalı güneş tutulması olarak gerçekleşiyor.

Bu dönemin enerjisiyle yaşayacağımız farkındalıklar ile duygularımızın enerjisi öne çıkabilir. Mantığımız yerine duygusal kararlar verebiliriz. Olanı olduğu haliyle kabul edebiliriz. Duygusal veya ruhsal, fiziksel anlamda sıkıntılı bir süreçten geçiyorsak daha hassas düşünebiliriz. Genel anlamda duygusal bir dönemden geçiş.

Hukuksal islerle uğraşabilirsiniz. Bu dönem sizi uzun süredir yıpratan işleri bırakıp geleceğe odaklanmanız daha kolay. Her konuda dönüşüm zamanı. Zorlukların üstesinden daha kolay gelebileceğiz.

Hedeflerimiz gayretimizle yerini bulabilir. Bunun için enerjiler destekleyici. Kendimiz için hayırlı ve yararımıza olan işlerle daha çok ilgileniyor olacağız. Etrafımızdakilere şefkatli davranacağız. Hak edene hak ettiği güzellikleri sunacağız. Çalışma hayatı, sağlık, günlük hayattaki işlerimizi dikkatlice gözden geçirerek, sağlıklı ve verimli olanı, olmayandan ayırt edebilirsek  bu tutulmada varmak istediğimiz hedefimizi doğru şekilde belirlemiş oluruz.  Hiç kimsenin aklınızı karıştırmasına izin vermeden, doğru seçimlerde bulunursanız vizyonunuzu da genişletir ve olumlu kararlar verirsiniz.

Olanı olduğu haliyle kabul ediyorum. Bana ve bütüne hizmet etmeyen blokajlı yanlarımı serbest bırakıyorum. Yeniye yer açıyorum” olumlamasını samimiyetle 21 gün tekrar edebilirsiniz.

Enerjiler güneş tutulmasıyla beraber genişliyor. Değerlendirebilirsiniz.

OL AN her şey sizin ve bütünün en yüce hayrına  OLsun.

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak