Yeni eğitim yılında, yeni uygulama

Paylaş
 

Küçükçekme Bilgi Evleri 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi I. Zümre Toplantısı’nı yaptı.

Özel İçerik: heykadin.com

Küçükçekmece Belediyesi bünyesinde hizmet veren Bilgi Evleri, 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi I. Zümre Toplantısı’nı Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirdi. Yeni eğitim- öğretim yılı hedeflerinin masaya yatırıldığı toplantıya; Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı M. Besim Müftüoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nadir Çomak, Bilgi Evleri Genel Koordinatörü Oktay Kurt ve Bilgi Evleri öğretmenleri katıldı.

YENİ EĞİTİM YILINDA, YENİ UYGULAMALAR KONUŞULDU

Toplantıda,  Bilgisayar, Matematik, Sözel, Rehberlik, Kütüphane, İngilizce ve Fen Zümresi başkanları, 2014-2015 Eğitim- Öğretim yılı hedeflerini anlattı. Yeni dönemde uygulanmak üzere planladıkları farklı öğretim tekniklerinden örnekleri yöneticilere sunan zümre başkanları, tüm öğretmenlerden de görüş alarak, değerlendirmelerde bulundu.

Zümre başkanlarının sunumlarından sonra sırasıyla; Bilgi Evleri Genel Koordinatörü Oktay Kurt, Kültür Müdürü Nadir Çomak ve Başkan Yardımcısı M. Besim Müftüoğlu projelerle alakalı görüşlerini dile getirerek, yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulundular.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak