YENİ AY ZAMANI

Paylaş
 

Türkiye saatiyle 16.40 da Yeni Ay zamanı…

Yeni ay bugün Kova burcunda gerçekleşiyor ve bununla beraber yeni başlangıçları temsil eder.
Yeni olana adım atmak için hedef belirleme çalışmaları yapabilirsiniz.

Bugün özellikle 16.40 da veya o saate niyetimizle meditasyon yapabilir, dua edebilir, içsel yolculuğumuza çıkabilir ve enerji uygulamalarıyla kendimizi ve hedeflerimizi destekleyebiliriz. Yeni ay döneminde yeni oluşumları başarmak için enerjiler bizi destekliyor.

Daha mücadeleci ve kararlı davranmak zorunda kalabileceğimiz durumlar da bu zamanda olabilir. Bizi yoran kişilerle yüzleşebiliriz. Motivasyonumuzu korumalı ve kendimize, enerjimize konsantre olmalıyız. Karşılaştığımız durumlar karşısında çok şey öğrenebiliriz. Öfkemizi ve egomuzu yöneterek önümüze ve ileriye bakalım ve enerjimizle büyüyelim.

Hedeflerimizde uzun vadeli düşünmeliyiz. Yeni Ay’la beraber pek çok konuda yeni şekillenen koşullara uyum sağlamaya bakalım. Azim ve tutarlılık gösterdiğimiz alanlarda ilerleme sağlayabiliriz. Duygusal konularda özgürlüğümüzü enerji çalışmalarıyla yükseltebilir ve olmasını istediklerimizi yaşama geçirebiliriz. Kararlı olalım.

Yeni Ay bolluk demektir. Bugün yeşil bitkiler alın, toprağa ekin ve mutfağınızda bulundurun.

Yeni Ay zamanları özellikle bugün ekilen tohumlar bolluk getirir.

Yaşamın koşuşturması içinde kendimizle zaman zaman başbaşa kalmamız önemli ve hayatımıza olumlu güzellikleri yaratmak için de bu anlar bize sunulmuş fırsatlardır.

Güzel ve enerji dolu anları değerlendirmek ise bizim özgür irademize bağlıdır. Kendimizle ilgili enerji çalışmaları yaparak enerji alanımızı genişletebiliriz.

Bu güzel zamanı değerlendirip, kalbinizi ve ruhunuzu birleştirerek en yüce hayrınıza olan güzellikleri yaşamınıza sevgiyle çekmeniz dileğimle…

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

 

 

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak