YENİ AY BOĞA BURCUNDA

Paylaş
 

26 Nisan Çarşamba günü Boğa burcunda Yeni Ay zamanı

Yeni Ay zamanı merkür retrosu biterken denge de oluşturuyor.

26 Nisan 2017 Çarşamba saat 14.30 civarında BOĞA Burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Boğa Burcunun kendi özelliklerini ve toprak grubunun etkilerini Yeni Ay döneminde hissedeceğiz. Boğa burcundaki Yeni Ay bu dönem bonkör. Maddi anlamda rahatlamayla birlikte zam haberleri ve aniden ele geçen ekstra kazançlar, miras ve buna benzer ödemeler gündeme gelebilir. Kariyer hayatında yeni anlaşmalar, projeler ve yeni başlangıçlar zamanı.

Yeni Ay merkür retrosunu da dengeliyor. 3 Mayıs tarihinde bitecek merkür retrosu etkisini kaybediyor. İşler yolunda. Güzel ve önü açık bir dönem. Doğa uyanışta, ilişkilerinde sorun yaşayanların ilişkisi yolunda gidiyor. Daha anlayışlı olma ve affetme hali var.

Yeniay zamanı başlayan işler, daha uzun sürer ve devam eder. Maddi ve manevi önemli kazançlar için enerjiler destekleyici. Dünya için farkındalıklı algı ve anlayış söz konusu. Boğa Burcu yüksek egoyu temsil ettiğinden merkür gerilemesi sırasında konuşmalara ve sözlerimize de dikkat etmeliyiz. Düşünerek konuşmalıyız.

Güzel günler dileğimle…

OL AN her şey bütünün ve bizim en yüce hayrımıza OLsun…

 

Sevgiyle kalın

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak