Yeni Ay Başak burcunda

Paylaş
 

20 Eylül 2017 Başak burcunda Yeni Ay zamanı…
Sabah saatlerinde Yeni Ay gerçekleşiyor.

2017 sonuna kadar attığımız tohumlar ve başlangıçlar 2018 yılında güçlenecek bunun için güzel enerjilerle dolu tohumlar ekmeye özen göstermeliyiz. Böylece olumlu ve şahane güzellikleri yaşayabiliriz.

Bu Yeni Ayla birlikte kendinizde affedemediğiniz, kızdığınız, kabul etmekte zorlandığınız, değersiz hissettiğiniz hangi yanınız varsa o alanlarınızı özellikle sıkışmış enerji alanlarınızı, enerji çalışmalarıyla şifalandırıp kırgınlıklarınızı ve üzüntülerinizi serbest bırakabilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Böylece enerji alanınız genişlediği için gelecek günlerde güzel anları yaşamak için karşınıza fırsatlar çıkabilir.

Yeni ayla birlikte beslenmenize dikkat ederek daha sağlıklı yaşama adım atmak için başlangıç yapabilirsiniz.
Kendiniz için enerji ve şifa çalışması yapabilir aynı zamanda başkalarına da faydalı olmak için bütünün hayrına enerji çalışmaları yapabilirsiniz. Bu arada size ruhsal ve duygusal olarak iyi gelmeyen kişilerden enerjinizi düşürmemesi açısından biraz uzak durabilirsiniz.

Başladığınız tüm yenilikler Ekim ayında oluşacak Dolunayla birlikte olgunlaşmaya ve hayata geçmeye başlayacaktır. O nedenle Yeni Ay enerjisini değerlendirmenizi öneririm. İlişkilerinizde de sürprizler yaşayabilirsiniz.

Yeni Ay zamanında yaptığınız enerji çalışmaları, dua, meditasyon, şifa çalışmaları diğer zamanlarda yaptığınız çalışmalara nazaran daha etkilidir. Bu anın enerjisinden en güzel şekilde faydalanmanız dileğiyle…

OL AN bütünün ve sizin en yüce hayrına Olsun.

Ve de Oldu…
Sevgiyle kalın

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak