Yazı yazmanın püf noktaları burada

Paylaş
 

Medya Platformu’nda “Sedat Demir’le Yazı Kulübü”seminerleri başlıyor…

 

Yaşıyorsunuz, okuyorsunuz, hayal kuruyorsunuz. Hepsini anlatmak istiyorsunuz. Başladınız; ancak yazacaklarınız bir sır gibi karşınızda. Durdunuz! Durmayın, yazının sırlarının ve sınırlarının kapılarını bu seminerle aralayın!

Uzun yıllardır okuyorsunuz, hatta yazıyorsunuz. Ancak, yoğun bir duyguyla kaleminizi oynattığınızda ya da klavyenizin tuşlarına bastığınızda duruyorsunuz.

Yine durdunuz! Bekliyorsunuz.

En baştaki hevesinizi kaybettiniz çünkü! Ama yazdıklarınızın daha iyi olabileceğini ve böyle olduğunda herkesin sesinizi duyacağınızdan eminsiniz. Ne yazık ki, nasıl ilerleyeceğiniz konusunda bir düşünce geliştiremiyorsunuz.

Vazgeçmeyin.

Hevesiniz, yazdıklarınız ve tasarılarınız tabii ki oldukça değerliler. Yazmaya devam edin!

İşte Dedalus Yayınları sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Sedat Demir yönetiminde Medya Platformu Derneği’nde gerçekleştirilecek “Yazı Kulübü Seminerleri” ile size yazı yeteneğinizi geliştirme konusunda oldukça kullanışlı ve etkili bir yol haritasıyla birlikte gelecekte hep yanınızda bulunacak doğru ve keyifli okuma serüveni kazandırılacaktır… Sürpriz konuk yazarların da katılacağı 10 haftalık program sonunda katılımcıların başarılı bulunan yazıları bir kitapta toplanacaktır…

 

DETAYLI BİLGİ VE KAYIT İÇİN:     0212 437 82 25  – 0535 569 10 96

MEDYA PLATFORMU DERNEĞİ

ADRES:  NİŞANCA MAH. DAVUTAĞA CAD. NO:40 KAT:1

EYÜP/İSTANBUL

TARİH:   29 KASIM 2014 CUMARTESİ

SAAT: 15.00 ile 18.00 Arası

www.medyaplatformu.org

 

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak