VIALAND’da sonbahar çılgınlığı

Paylaş
 

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk ve tek tema parkı VIALANDziyaretçilerine sonbaharda sınırsız eğlence fırsatı sunuyor.

 

Özel İçerik: heykadin.com

VIALAND Tema Park sonbahar kampanyası çerçevesinde; www.vialand.com ya da android uygulamasından satın alınabilecek biletlerle eğlence severlere, 15 Eylül – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında dünyanın eğlencesini çok özel fiyatlara yaşatacak. Eğlence ve macera meraklılarının vazgeçilmez adresi VIALAND’in bu yeni kampanyasında bilet fiyatları hafta içi girişler için 29 TL, hafta sonu için de 39 TL’den başlayacak.

Tek biletle sınırsız eğlence

120 bin metrekarelik alanda kurulu olan VIALAND Tema Park’ta 30 eğlence ünitesi bulunuyor. Aynı anda 15 bin kişilik kapasiteye sahip Tema Park, 7’den 77’ye her yaşa sınırsız eğlence sunuyor. VIALAND Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, isteyen herkes tek biletle tüm ünitelerden sınırsız faydalanabiliyor. Grup, çocuk ve bireysel kart seçenekleri olan VIALAND Kart ile de sezon boyu sınırsız giriş, sınırsız eğlence hizmeti veriliyor.

vialand-sonbahar

Etiketler:
vialand
  • Site Yorum

Bir yorum bırak