Süpürge makinesini değiştirme zamanı

Paylaş
 

Yepyeni ve indirimli Profilo elektrikli süpürgeler sizi bekliyor. Profilo’dan Küçük Ev Aletlerinde kaçırılmayacak Ağustos fırsatı…

Özel İçerik: heykadin.com

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, tüketiciye yönelik fark yaratan kampanyalarıyla ses getirmeye devam ediyor. Ağustos ayına özel sunulan kampanya sayesinde Profilo’nun rengiyle göz kamaştıran iki elektrikli süpürgesi çok özel fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor.

Profilo’nun Ağustos fırsatlarında yer alan mor manolya renkli VC9PT2200 elektrikli süpürgesi, 2.200 watt’lık güçlü motoru, en verimli toz ayırma işlemi için Cross Flow Sistemi, ProFiltre Hepa filtreleme sistemi, halı ve sert zeminler için süpürme başlığı, elektronik emiş gücü ayarı ve kompakt dizaynıyla dikkat çekiyor.

Kampanya dahilinde sunulan Profilo VSQ4PT2430 elektrikli süpürge ise Profilo’ya özel metalik kiraz kırmızısı rengi ile dikkat çekerken, kullanıcı dostu elektronik emiş gücü ayarı, tozu yok eden ProFiltre Hepa filtreleme sistemi, emilen tozun tekrar dışarı sızmasını engelleyen AirSafe&AirFlow sistemi ve 2400 watt’lık güçlü motoru ile ayrışıyor.

Profilo, stoklarla sınırlı kampanyadan yararlanmak isteyenleri bayilerine bekliyor.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak