SÜPER DOLUNAY ZAMANI

Paylaş
 

Süper Dolunay Zamanı…

14 Kasım 2016 saat 16.50 civarı süper Dolunay gerçekleşiyor.

Süper Dolunay Ay’ın dünyamıza en yakın olduğu çok daha parlak ve net görüldüğü zamanlardır. Bizler enerji olarak her şeyle bağlı olduğumuz için Dolunay’ın etkisi de yaşamımızda o kadar fazla hissedilir. Süper Dolunay‘ın en süperi diyebiliriz çünkü 2034 yılına Dünyamıza bir daha bu kadar yakın olmayacak.

Dolunay zamanları enerjiler çok yüksek olur. Dolunay öncesinden etkileri başlar enerjisi ilerleyen günlerde de hissedilmeye devam eder. Pek çok insan şu anda etkisini hissetmeye başladı.

Kimler fiziksel, ruhsal, duygusal, zihinsel farklı farklı alanda değişimler, arınmalar yaşamaya başladı?
14 Kasım Dolunay etkileri her alanda hissedilmeye devam edecek.

Boğa burcunda gerçekleşiyor ve Boğa Burcu’nun tüm özelliklerini bu Dolunay ile daha çok hissediyor olacağız. Sabrımızı, güvenimizi, direncimizi test edebilir. Boğa burcunun etkisiyle maddi konularla ilgili kazançlar olabilir. İçinizde neyi daha çok büyütürseniz Dolunay zamanlarında onunla ilgili sınavlara hazır olabilirsiniz. Güzel yanı bu dönemde enerjiler çok hızlı aktığı için size hizmet etmeyen yüklerinizi kolayca serbest bırakın gitsin. Hazır enerjiler destekliyorken sevgiyi büyütün ve yaşamınıza sevgi aksın derim.

Dolunay zamanları genellikle tamamlanış ve bitişlerdir. Bu nedenle bedeninizde biriken olumsuz düşünce, duygusal blokajlar, zihinsel tortular, fiziksel tıkanıklıklar ve ne kadar birikmiş toksinler varsa bırakın gitsin, enerjinizi doğru yöne yönlendirin.

İletişim ve ilişkilerinizde güveni hissedin. Yaşamınızda size engel olan ne varsa engelleri teker teker kaldırabilirsiniz.

Şimdi farkındalık zamanı.

Yeteneklerimizi, bilgilerimizi kullanabilir, emeklerimizin karşılığını alabiliriz.

OL AN bizim ve bütünün en yüce hayrına OLsun.

Ve de OLdu…

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak