Boğaz’ın manzaralı en büyük SPA’sı

Paylaş
 

İstanbul’un Boğaz manzaralı en büyük SPA’sı Therapia, yarıyıl tatilinde çocuğunuzla birlikte huzur ve keyif dolu zaman geçirmeniz için farklı alternatifler sunuyor.

Özel İçerik: Heykadin.com.tr

The Grand Tarabya’nın Boğaz’a karşı SPA’sı Therapia, yarıyıl tatilinde çocuğunuz ve size yılın stresini ve yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz huzur ve keyif dolu alternatifler sunuyor. The Grand Tarabya’nın Boğaz’ın hemen yanı başındaki konumuyla, cennetten bir köşe sunan muhteşem SPA’sı Therapia, Çocuk Yogası ve Sömestr Aile Paketi ile çocuklarına keyifli bir hediye vermek ve ailece vakit geçirmek isteyenlerin tercihi oluyor.

4500 m²’lik kullanım alanıyla İstanbul’un Boğaz manzaralı en büyük SPA’sı olan Therapia SPA’da Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri 14.00 – 15.00 saatleri arasında gerçekleşecek Çocuk Yogası ile çocuğunuz; doğru nefes almayı, hayal gücünü kullanarak hem yoga duruşlarını uygulamayı hem de var olan beden esnekliklerini korumayı öğreniyor. Çocuk Yogası aynı zamanda çocuklara, bulundukları grubun içinde bir birey oldukları gibi, o grubun bir parçası olarak var olmaları konusunda da yardımcı oluyor.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak