Sıradışı hediyelerin cazip adresi

Paylaş
 

 

Dünya ev perakendesinin gözde markası Crate and Barrel, %50’ye varan oranlarda büyük kış sezon indirimi ile kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

İstanbul, 19 Ocak 2015 – Crate and Barrel, Sonbahar-Kış Koleksiyonu’na özel sunduğu büyük sezon indirimiyle, yaşam alanlarında küçük detaylarla büyük farklar yaratma imkanı sağlıyor.

Crate-and-Barrel-siradisi-hediyeler-3

Sezona özel dekoratif objeler, ev tekstil ürünleri, mutfak ürünleri, sofra aksesuarları, yemek takımları, kokteyl ve şarap grubu ürünleri, botanikler ve hediyelik eşyalarda %50’ye varan indirimler sunan Crate and Barrel, tasarım ve fonksiyonelliğin mükemmel birlikteliğini avantajlı fiyatlarla sunuyor.

Crate and Barrel’ın büyük sezon indirimi, nevresim takımlarından parti setlerine, cam vazolardan tencerelere, renkli mumlardan yastık ve örtülere uzanan çok geniş bir ürün grubunu kapsıyor.

Crate-and-Barrel-siradisi-hediyeler-2

Farklı tasarımlar arayanlar için kullanışlı ve ayrıcalıklı ürünler sunan Crate and Barrel, evlerinde fark yaratmak isteyenleri Zorlu Center, Akasya Acıbadem, İstinyePark mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak