‘Şeytanın cinsiyeti kadındır’

Paylaş
 

‘Şeytanın cinsiyeti kadındır’ adlı kitabın yazarı Kaan Erkam’a ünlülerden ilginç yorumlar…

 

Özel İçerik: Heykadin.com.tr

Kaan Erkam’ı biz kız arkadaşımın tavsiyesiyle birlikte gittiğimiz Oda Tiyatrosu’nda ilk kez gördüm. Görür görmez de tanıdım: Benim gibi biraz deli, hayatı seven ve hayatın getirdiklerini olduğu gibi kabul edebilen birisi.

İlk kitabını da yine Oda Tiyatrosu’nda satın aldım. Gerçi beni gaza getirip epey kitap aldırdı ama dostlarıma da dağıtarak hayatı anlamalarına bir parça katkısı ve katkım oldu. Şimdi de bu yeni hikâyelerini derleyen kitabı da ustalığa doğru gittiğini gösteriyor. Hele kadın-erkek ilişkilerine yaklaşım tarzı bir harika. Gerçekleri tam ortasından vuruyor, acıtıyor ama güldürüyor. Kadınları tanımak mı istiyorsunuz, okuyun bu kitabı. Kaan gibi kadınsever birisinin gözünden kadınları gerçekten tanıyacak, çözeceksiniz.

Ah kadınlar! Ne onlarsız oluyor ne onlarla ama kadınlarla birlikte oyunları da içeren mutlu bir beraberlik için Kaan’ın tecrübelerinden yararlanın derim…

Ali Tezel

 

Sevgili Kaan Erkam, kadınları ve kadınların ince detaylarını iyi çözmüş ve kâğıda çok şık dökmüş…

Hatta o kadar yakışıklı yazmış ki insanın bu metni alıp sahnede tek kişilik oyun yapası geliyor…

Ayşe Erbulak

 

Gençlik arkadaşım Kaan, yıllardan beri sürdürdüğü tiyatro, yazarlık ve oyunculuk serüvenine yepyeni bir kitapla devam etmiş.

Kitabı okuduğumda gençken onun için ne düşündüysem aynısını düşündüm: “Manyak bu herif!” ve bizim bu manyaklara ihtiyacımız var. Kitapta yazdığı birçok şeye katılmasam da ve siz okuyucular katılmayacak olsanız da kitabı bir solukta okuyacaksınız. Sonra bir daha okuyacaksınız, sonra ara ara yine okuyacaksınız ve büyük bir olasılıkla benim gibi düşüneceksiniz:

“Manyak bu herif!”

Behzat Uygur

BU KİTABA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ….

seytanin-cinsiyeti-kadindir-1

  • Site Yorum

Bir yorum bırak