Sevgiliye alınacak en şirin hediye

Paylaş
 

Sevgililer Günü’nde farklı bir sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? O halde bu öneriyi sakın kaçırmayın… İşte Sevgiliye alınacak en şirin hediye

Sevgililer Günü’nde sevgilinizi kendi hazırladığınız hediyeyle mutlu edin. Paşabahçe Porselen’in ‘Ben Yaptım!’ setlerinin üzerine çizeceğiniz özel desenler veya yazacağınız mesajlarla kupanızı eşsiz bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.

Paşabahçe Porselen, dünyaca ünlü kalem markası Edding ile tasarladığı ‘Ben Yaptım!’ setleri Sevgililer Günü için en yaratıcı hediyelerden biri olacak. Kupa ve porselen dekorasyonuna yönelik üretilen rengarenk kalemlerden oluşan ‘Ben Yaptım!’ setleri, bu özel günde hediyesine kendi yorumunu katmak isteyenler için cazip bir alternatif oluşturuyor. Bu sıradışı hediye, günün her saatinde çay-kahve keyfine özel bir anlam katıyor.

sevgiliye-alinacak-en-sirin-hediye-pasabahce-2

Ben Yaptım!’ setlerinde bir adet porselen kupa ve 2 farklı renkte su bazlı mürekkepli Edding kalemler yer alıyor. Sevgilinize hayalinizdeki hediyeyi yaratmak için Paşabahçe kupanın, boyama kalemleri ile boyandıktan sonra kuruması için 15 dakika bekletilmesi gerekiyor. Bu süre içinde eğer farklı bir tasarım yapmak isteniyorsa çizimler yıkanarak veya bir bezle silinerek temizlenebiliyor.

Ardından önceden ısıtılmış 160 derecelik ev tipi fırında 25 dakika pişirilen kupaya tasarım sabitleniyor. Böylece 8 farklı renk seçeneğiyle herkes kendine özel kupasını tasarlamış oluyor. Fırınlanmış kupalar renkleri solmadan defalarca bulaşık makinesinde yıkanabilirken, yıllar içinde solan renklerin üzerinden tekrar geçilerek de eski formuna ulaşabiliyor.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak