Sevgililer Günü’de aşkı terapi zamanı

Paylaş
 

 

Sevgililer Günü’nde sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediye aşkınızdan başka ne olabilir ki?

Yenilenen yüzüyle konuklarını ağırlayan The Grand Tarabya, Sevgililer Günü’ne özel paketleriyle Boğaz’ın en özel yerinde nostaljik bir otelde konaklama, muhteşem bir yemek ve huzur verici bir SPA deneyimiyle aşkınızı perçinliyor.

Hayatınızdaki o özel kişiye sevgilinizi anlatacak bir hediye bulmakta zorlanıyorsanız; ona baş başa unutulmaz bir deneyim armağan etmeye ne dersiniz?

The-Grand-Tarabya-Sevgililer-1

Hiçbir hediye aşkınızı sizden daha iyi anlatamaz

Mirasının öneminin yanı sıra modern beklentilerin de bilinciyle baştan aşağı büyük bir heyecanla yenilenen; Boğaz’ın en özel yerinde, Tarabya Koyu’nda muhteşem bir konuma sahip olan The Grand Tarabya misafirleri için 14 Şubat’ta gün boyu sürecek sürprizler hazırladı. The Grand Tarabya’nın sosyal medya hesaplarında ya da lobideki Sevgililer Günü özel kutularında en güzel aşk mesajını paylaşan çift sürpriz hediyenin sahibi olacak.

Eski Türk filmlerindeki unutulmaz aşk sahnelerinin vazgeçilmez mekanı The Grand Tarabya, 14 Şubat’ta çiftlere iki farklı paket sunuyor. Üstelik Therapia SPA’nın Sevgililer Günü’ne özel terapileri aşkı ve huzuru buluşturuyor.

The-Grand-Tarabya-Sevgililer-2

Romance Paketi; Deluxe Boğaz manzaralı odada çift kişilik konaklama, özel Sevgililer Günü ikramları, The Brasserie veya Limani Balık’ta canlı müzik eşliğinde Sevgililer Günü’ne özel aşk temalı menü ve açık büfe Brunch’ı kapsıyor. Romantik çiftlere muhteşem bir seçenek sunan Romance Paketi 499 Euro’dan satışa sunuluyor.

Grand Romance Paketi ise; Junior Suite Boğaz manzaralı odada çift kişilik konaklama, özel Sevgililer Günü ikramları, The Brasserie veya Limani Balık’ta canlı müzik eşliğinde Sevgililer Günü’ne özel aşk temalı menü ve iki kişilik açık büfe Brunch’ı kapsıyor. Her dakikası aşkla dolu Grand Romance Paketi 699 Euro’dan satışa sunuluyor.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak