Sevgi Şahin – YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

Paylaş
 

 

20 MART CUMA GÜNÜ YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI VAR

Yılın ilk güneş tutulmasını yaşayacağımız 20 Mart Cuma günü yaklaştı.

Enerjisisel durumuna baktığımızda Türkiye’nin her yerinden izlenebilecek bir tutulma. Ay, Güneş ve Dünya arasına girecek ve Tam Güneş tutulması olacak. Türkiye saatiyle bölgelere göre değişmekle birlikte 10.00’da başlayıp 13.00 civarı sona erecek.

Güneş tutulmasına gözlerinizin retina tabakasının zarar görmemesi için çıplak gözle ve aralıksız bakmayınız. Işığı filtre eden malzemelerle bakınız.

Tam Güneş tutulması diğer tutulmalara göre enerjisi daha güçlü ve önemlidir. Her birimizin birbirimizle ve tüm evrenle bağlantılı olduğumuzu kabul ediyorsak bu tutulmaların güçlü enerjisi de bizim enerjimizi ve her şeyi etkiler.

Olayların akışına direnç göstermek yerine teslimiyet içinde meditasyon yapmak, dua etmek, enerji uygulamaları yapmak özellikle The Reconnection ( Tekrar Bağlantı) uygulatmak ve bağlantınızı güçlendirmek gibi içsel çalışmalar sizi merkezinizde tutar ve enerjilerin istenmeyen etkilerine karşı korunmuş olursunuz. Böylece kendi enerjinizle beraber sert enerjilere de etki ederek yumuşatırsınız.

Kendinizle yüzleşmek için önünüze sizin gibi kişiler çıkarak size ayna vazifesi yapabilir. Kendinizin farkında olun. Kendinizle hangi konuda çarpışıyorsunuz? Bunu bulmaya çalışın ve çözmek için güzel zamanlar olduğunu görün.

Sadece kendi menfaatini düşünerek hareket edenler bu tohumun meyvelerini zamanı geldiğinde toplayacakları için özellikle bu dönem ekilen tohumlar daha da çok meyve verecektir. Ne ekerseniz onu biçeceksiniz.

İyi ve adaletli tohumlar ekiniz. Kullandığınız cümlelere önce siz inanın. Yapmış olmak için bir şey yapmayın. Haddinizi aşmayın. Kendi gücünüzün frekansında kaybolmayın. Bu arada kimleri ezip geçtiğinizin farkında olun. Yaptıktan sonra öğrenmek size daha sonra acı vermesin. O nedenle pirince giderken evdeki bulgurdan olmayınız.

Hırs, kin, nefret, rekabet, egosal aşırı davranışlardan uzak durunuz. Kimseyi kendinize düşman etmemek tercihiniz olursa rahat edersiniz.

Kendi haklılığınızı ve egonuzu ispata çalışırsanız yükselmek kadar düşüş de o kadar etkili olur, şiddetli sarsılırsınız. İçinizdeki nuru kaybetmeden parlatmak için uğraşınız.

Yürüdüğünüz yolda kaybolduğunuzu hissederseniz içinize yönelin ve tekrar yolunuza girin ve yolunuzda sevgi ve huzurla yaşama güven duyarak devam ediniz.

OL AN en yüce hayrınıza OLsun…

Ve de OLdu…

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

  • Site Yorum

Bir yorum bırak