Sevgi Şahin – YENİAY YENGEÇ BURCUNDA

Paylaş
 

16 Temmuz 2015 04.24 civarı Yeniay zamanı

Yeni başlangıçlar için ilk adımların altıldığı yepyeni bir zaman dilimi başlıyor. Yeniay dediğimiz durum güneş ve ay kavuşumlarının olduğu zamanlardır. Enerjisi yeni başlangıçları destekler…

Bu ay yeniay Yengeç burcunda gerçekleşiyor ve güven, anne, ev, aile, akrabalar, seyahat, sağlık, ekonomi ve duygusal konular yeniay zamanında gündeme gelebilir. Enerji alanında bu konularla ilgili his ve duygularınızı daha yoğun yaşayabilirsiniz. İçsel huzur ve güven duygusu hissederken bir taraftan da kaygı bozuklukları yaşanabilir bu durum enerjinizi aşağı çeker.

Enerji çalışmaları yaparak enerji bedenlerinizi güçlendirebilir ve bu konuların kendi üzerinizde pozitif ve olumlu etki yaratmasını sağlayabilirsiniz. Bireysel endişeler ve toplumsal endişeler de dahil olmak üzere sorun yaşamamak için kendinize dönmenizi ve çalışmalarınızı içselleştirerek dengede kalmanızı öneririm.

Geçmişten getirdiğiniz aileyle ilgili duygusal blokajları bırakmak için bu dönem çok uygun.
Değişime ve dönüşüme direnç göstermeyin akışına bırakın. Kaygıyı bırakıp güven duygusuyla olumlu enerjide kalın. Çünkü -bu dönemin enerjisi dönüşümünüzü gerçekleştirmek isteyecektir. Değişime direnç ise yaşadığımız sorunlu bir durum varsa bu durumu daha şiddetli yaşamanıza neden olabilir.

Duygularınızı sağaltın, bırakmanız gerekenleri bırakın ve kendinizle barışın.

Bu yeniay zamanında niyet ettiğiniz umutlarınız kolayca büyüsün, hedeflerinize ulaşmanız, değişim ve dönüşümleriniz en yüce hayrınıza olsun.

Yeniay zamanının güzel enerjileri sizi desteklesin.

Enerji dolu mutlu bayramlar dileğiyle…

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak