Sevgi Şahin – YENİ AY KOÇ BURCUNDA

Paylaş
 

18 Nisan Koç Burcu ‘nda Yeni Ay Zamanı

Yeni Ay Türkiye saatiyle 21.46 da gerçekleşecek. Bu yeni ay zamanında şimdiye kadar kendinizi sınırlanmış ve kısıtlanmış hissettiğiniz konularda açılma yaşayabilirsiniz. Yaratıcı, iyimser, neşe ve heyecanlı bu dönemde yeni girişimler, atılımlar için sabırsız davranmayı hissettiren bir zaman dilimi.

Koç burcu‘nda yeni ay olduğundan bu zamanın enerjileri baş bölgesini ve yönetici konumunda olanları, liderleri daha çok etkileyen bir dönem. Aceleci tavırla, panikle, aşırı heyecanla başlangıçlara girişmeden önce düşünerek, sabırla girişimde bulunmak uygun olur.

Ego ağırlıklı iletişim olmamasını istiyorsak hepimiz kendi enerjimizle ilgili olarak ilişkilerimizi, algılarımızı, etkileşimlerimizi belirlemek ve kendimizi kontrol etmek için enerjimizi dengeleyelim. Bunun çeşitli enerjik yolları ve uygulamaları var. Hem de çok keyifli.

Bazı durumlardan özgürleşmek için çabuk kararlar verme eğiliminde olabiliriz. Bu dönemde kararlarımızı biraz düşünelim sonradan pişman olacak kararları aceleyle vermeyelim diyorum.

Yeni ilişkiler, yeni heveslere açık bir zaman olduğundan şıp sevdiler fazlaca olabilir.

Yatırım konusunda düşünülmesi gereken zaman acele karar vermemek gerekir.

Özellikle bu zaman diliminde enerjileri güçlü kişilerle bir arada olmak, ruhsal yönü güçlü kişilerle sohbetler etmek, enerji çalışmaları uygulamak, meditasyon yapmak, dua etmek enerjimizi yükseltir ve bizimle beraber genel enerji yükselir daha güzel olur.

Her anlamda niyetinizle ilgili iş, aşk, ilişki, iletişim, yatırım, başarı gibi yeni başlangıçlar içeren niyetlerinizi beyaz bir kağıda yazıp okuyup enerji uygulamasıyla güçlendirebilirsiniz.

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

 

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak