Sevgi Şahin – TAM AY TUTULMASI…

Paylaş
 

8 EKİM 2014 TAM AY TUTULMASI VE ENERJİ 

 

Merhabalar, Ekim ayı oldukça hareketli ve enerjilerin yoğun yaşanacağı bir ay. 8 Ekim çarşamba günü enerjisi güçlü olan  Dolunay zamanı. Koç Burcu’nda tam ay tutulması oluyor. 2014 yılının ikinci tam ay tutulması da böylece gerçekleşiyor.

Aktif, hareketli, güçlü ve ateş elementinin etkili olacağı bir döneme giriyoruz. Ülkemizden gözlenemeyecek olan bu tutulma ABD den izlenebilecek. Dolayısıyla ABD’yi içine alan kararlar da önem kazanıyor.

Dolunay zamanları enerjilerin çok yoğun olduğu dönemlerdir. Stres, özel ve sosyal ilişkilerimizde duygular çok yoğun yaşanabilir. “Haklı olmak mı, mutlu olmak mı daha önemli?”   sözünü hatırlayalım ve duygularınızı sağaltmak için affetme meditasyonu yapabilirsiniz.

Niyetlerimiz önemli ve atacağımız adımlarda aceleci olup sonradan pişman olmak yerine hoşgörülü olmak, olayları güzel tarafından görmek, duygu dönüşümleri ve özgürleşme  çalışmaları yapmak için  de uygun zamanlardır.

Enerji çalışmaları sizi rahatlatır, bakış açınızı genişletir. Aynı zamanda sizden yayılarak bütüne ulaşır. Ne kadar çok kişi duygusal özgürleşme ve affetme çalışması yaparsa o ölçüde enerji güzelleşir ve savaştan barışa dönüşür. Yeter ki uygulayalım…

Dengede ve merkezimizde kalalım. 

Dönüşüm ve gelişimlerin, sonuçların en yüce hayrımıza olması dileğimle…

 

Sevgilerimle

Sevgi Şahin / www.heykadin.com

www.enerjiakademisi.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak