Sevgi Şahin – SÜPER DOLUNAY ZAMANI

Paylaş
 

31 Temmuz 2015’de 13.43 Süper Dolunay zamanı…

Temmuz ayını Dolunay ile tamamlıyoruz ve Ağustos ayına Dolunay enerjisiyle merhaba diyoruz. Temmuz ayının ikinci Dolunay’ı o nedenle Süperay diyoruz.

Bu Dolunay özellikle şimdi ve geleceğe ait konularla ilgili enerjileri barındırıyor.
Değişimler, değerlerin bırakılması, yenilikler, projeler, ümitler, teknoloji, uzay, astronomi ve grup çalışmaları, birlikte faaliyetler için enerjiler destekleyicidir.

Kişilerin kendisini dönüştürmesiyle başlayan değişim geniş grupları hatta Ulusları da etkileyebilir. O nedenle ego, hırs dediğimiz yanlarımızı törpüleyerek geniş alanlara güzel enerjimizi yaymamız özellikle bu dönemde önemlidir. Hırsla yapılan her iş kişileri istemediği yerlere taşıyabilir. Tam tersi birlik, kardeşlik, sevgi ve şefkatle yaptığımız her iş olumlu sonuçları getirir.

6 Eylül tarihine kadar iletişim, ilişki, sevgi ve aşk konularında olumlu enerjiler de yaşamımıza yansıyor. Yeter ki ortak noktalarda birleşmeyi, ve buluşmayı öğrenelim. Grup çalışmaları ve meditasyonlar bu zamanın enerjisiyle etkisini arttırarak güzel geri dönüşler sunar.

Enerji çalışmaları Dolunay’ın enerjisinin güçlü oluşuyla birleşerek etkili olur. Yeniay zamanında başladığımız işler sonuç vermeye başlar veya hız kazanır.

Duygusal olarak daha hassas ve her sözden etkilenir bir kişilik yapısına bürünebiliriz. Olumsuz düşünceler fizik bedenimize yansıyarak hastalandırabilir. O nedenle olumlu düşünmeye ve olumlu davranmaya ve dengede kalmaya çalışmalıyız.

Lider konumunda olanlar, üst düzey yöneticiler Dolunay zamanında değişim ve dönüşüm ile farkındalık açılımı yaşamaya daha müsaitler.

Ekonomik ve maddi olarak şu an seyreden enerjiler bir müddet daha aynı.
Hayatı çok ciddiye almamaya çalışın, yaşadığınız An’a ve aldığınız her nefese şükrederek “İyi ki varım, şükürler olsun” enerjisinde kalmaya çalışın derim.

Toplu yapılan meditasyonlar ve duaların birlik enerjisiyle büyüyerek salınım yaparak etkili olacağı dönem. Bu nedenle 21 gün meditasyon yapıyoruz ve eğer isterseniz sizin de katılmanızı öneririm. Her akşam saat 22.00 bulunduğunuz yerden https://www.youtube.com/watch?v=1EyMMIbXCVw tıklayarak “Sevgi ve yükseliş meditasyonu” nu dinleyebilirsiniz.

Öncelikle kendinizin ve sizin aracılığınızla bütünün en yüce hayrına olması dileğiyle…

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak