Sevgi Şahin – KÖKLERİMİ TEMİZLETTİM…

Paylaş
 

KÖKLERİMİ TEMİZLETTİM…

 

Değerli okuyucularım,

Son dönemlerde  danışanlarımın  yaşadığı durumlardan ve anlattıklarından yola çıkarak sizlerle paylaşmak adına yazıyorum.

“İyileşmek, temizlenmek için gittim daha kötü oldum… ” diyor bazılarınız…

Nasıl yani?

Temizlediğimiz, değiştirdiğimiz nedir? 

Kendimi iyi hissetmediğim için yardım almaya gittim. Köklerimi temizlemem gerektiği söylendi temizlemek için çalıştık ancak kendimi daha kötü ve içimin sıkıldığı  bir durumda buldum  şu andan daha iyiydim nasıl düzeleceğim?

“Kim bozduysa ona düzelttir 🙂  mi demeli ? ” ” Gittiğin kişinin enerjisi nasıl?   mı demeli ”  Profesyonelce düşününce diyemiyorsunuz. O an için öyle hissetmiş ve uygulatmış. Ondan da öğrenecekleri varmış o da bir farkındalık oluşturmuş ancak şu var ki bozulmuş enerjileri  düzeltmek , bol gelen ceketi daraltmak için uğraşan terzi gibi daha çok emek vermek gibidir. Terzi için yeni bir ceket dikmek  bol gelen ceketi daraltmaktan daha kolaydır.  Bu durumun enerjisi de aynen öyledir.

Değerli okuyucularım öncelikle profesyonel yardım almak çok güzel ve doğru olandır ancak ortada bu kadar çok bilgi varken ve bunu fırsata çeviren bilimle ve ilimle ilgisi olmayan kendince yorumlar yapan kişiler her alanda olduğu gibi olabilir ve gene iyi olanları dışarda tutuyorum.  Sözüm bu konuda farkındalık yaratmak üzerine. Her  uygulama herkese yapılır diye bir şey söz konusu değil. Kendinizi iyi hissetmediniz ve profesyonel yardıma karar verdiniz diyelim. Allah akıl vermiş her duyduğunuzun, gördüğünüzün peşinden gitmek bağımlılığından kurtulun ve gitmeden araştırın. Kimdir? Eğitimi nedir? Neler yapmış? Referansları nasıl? Bunları araştırmadan dokunmamanız gereken enerji alanlarınıza dokunup  daha kötü hissederseniz yanlış  şeyler yapıyorsunuzdur ancak profesyonel ellerde size uygun olan teknikler uygulanırsa muhteşem sonuçlar alırsınız. Profesyonel uygulamalar sizi iyi hissettirmeli ve bu durum yaşamınıza  huzurla yansımalıdır. Bunların da çok güzel örnekleri var.

Şu bir gerçektir ki  bir kişi değişir, onun enerjisiyle birlikte yüzlerce kişi değişir ancak bu iki tarafı keskin bıçak gibidir. Değişiminiz olumlu da olabilir olumsuzda olabilir. Olumlu ilerliyorsanız çok güzel. Bunun seçimini özgür iradenizle siz yapacaksınız, araştıracaksınız her duyduğunuza balıklama atlamayacaksınız. Biricik yaşamınızı güzelleştirin ancak heba etmeyiniz. Hiç değişmemek ise gelişmeye, ilerlemeye ve büyümeye izin vermemektir. Benim önerim araştırmanız, öğrenmeniz, iyileşmeniz, gelişmeniz ve doğru kişilerle ilerlemeniz yönündedir. Gittiğiniz çalışmalar  güzel dönüşümler yaşatıyorsa devam ancak kimsenin bağımlısı olmadan…

Doğru adımlar attığınız, ilerlediğiniz, geliştiğiniz, kendi gücünüze kavuştuğunuz yepyeni güzellikler yaşamınıza kolayca gelsin.

 

Sevgilerimle

Sevgi Şahin / www.heykadin.com

Enerji Terapisti ve Yaşam Koçu

www.enerjiakademisi.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak