Sevgi Şahin – KANLI AY TUTULMASI ZAMANI

Paylaş
 

4 Nisan Cumartesi Kanlı Ay tutulması zamanı…

4 Nisandaki tutulmaya kanlı ay tutulması denir. Neden kanlı ay tutulması denir? Adı sizi ürkütmesin. Ay kırmızı görünür. Ay Dünya‘nın gölgesine girecek, bu nedenle beyaz görmeye alışık olduğumuz ay kırmızı görünecek ve 5 dakikadan az bir süre devam edecek.

İnsanlar arasında endişeli ve heyecanla karşılanması adından değil enerjisinden dolayı ve manyetik alanların normal zamanlara göre daha etkili  oluşundandır. Bu tutulma bu serinin üçüncü tutulmasıdır. Dördüncü tutulma da 28 Eylül’de gerçekleşecek ve böylece tamamlanacaktır,

Enerjisel olarak değerlendirdiğimizde güneş tutulmasının etkileri devam ederken ay tutulmasının etkileri de buna dahil oluyor ve içinde yüzleşmeleri de barındıran agresif enerjiler mevcut…

Tutulmaların etkileri  başladı ve devam ediyor daha da devam etmeyi sürdürecek. Kendimizle, duygularımızla, ailemizle, ülkemizle ve dünyamızla ilgili olayları hareketlendirip olayların gidişini hızlandıracak bir süreç. Siyaset, ekonomi, hukuk, sosyal olaylara dikkat çekilecek dönemler.

Bu sürece direnmek yerine sakin olmak ve akışta olarak herkesin kendi inancı doğrultusunda dua etmeleri, ibadet yapmaları, meditasyon yapmaları, enerji çalışmaları uygulamalarını ve grup sinerjisi oluşturarak grup olarak birlikte enerji çalışmaları yapmaları rahatlatıcı etki yayar.

Yoğun enerjilerle dolu dönemden geçerken şunu bilmeliyiz ki insan isterse enerjisini güçlendirebilir ve yaşamını güzelliklerle dönüştürebilir sadece farkında olmak önemli.

Olumlu olan güzel şeylere odaklanmalı ve enerjimizi olumlu yönde güçlendirmeliyiz çünkü neye odaklanırsanız onu güçlendirirsiniz ve farkında olmasanız da odaklandığınız her neyse, çok konuştuğunuz her ne ise onun enerjisini kolektif bilinç haliyle büyütürsünüz.

Olan her şeyin en yüce hayrınıza olması dileğimle.

Merkezinizde ve dengede kalmanız dileğimle…

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

 

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak