Sevgi Şahin – DOLUNAY ZAMANI

Paylaş
 

 

5 Ocak 2015 pazartesi ve yeni yılın ilk dolunay zamanı.

Saat: 06.54 de yengeç burcunda gerçekleşiyor. Dolunay dediğimiz Ay ve Güneş’ in karşıt açı yapmasıdır. Peki enerjisi bizi nasıl etkiliyor ve neler yapabiliriz?

Yeniay döneminde yapmış olduğumuz niyetlerimizin ne kadarını hayatımıza geçirebildik onlara bakabiliriz…

Bu dolunayın enerjisi duygularda daha etkili olduğundan bu hafta duygusal olarak hassasiyet içinde olabiliriz. Davranışlarımızı, sözlerimizi daha dikkatli kullanmalı ve farkında olmalıyız. Çok güçlü enerjilerle dolu olduğu için gücümüzü değişim ve dönüşüm yönünde güzel kullanırsak kendimiz için yararlı olanları belirleyici oluruz.

Bir kişi olumlu değişirse diğer insan ve canlıları da olumlu yönde etkiler. O nedenle kendi gücümüzü pozitif yönde hem ruhsal, hem bedensel iyileşme için kullanabiliriz.

Yeni başlangıçların olması için eskiyi bırakmak gerekir ve bu yönde de enerjiler destekliyor.

Korkularımızı ise güçlü dolunay enerjisinde bırakabiliriz.

Özgürleşmek istediğimiz hatıra, duygu, anı, bağımlılık, olay, kişi her ne varsa enerji alanımızdan serbest bırakmak için uygun.

Geçmişte yitirdiklerimizin hüznü ve gelecekte olursa endişesiyle dolup, şimdiyi kaçırmamıza neden olan her şey an içinde şekillenmektedir. O nedenle hep birlikte şöyle bir niyet içinde olabiliriz.

“Mutlu olmama engel olan korkularımdan bu dolunayın enerjisiyle özgürleşiyorum. Beni kendim olmaktan geri koyan düşüncelerimi serbest bırakıyorum. Yaşam yolumda yürürken hedeflerime kolaylıkla ulaşıyorum. Kendimi ve tüm yaratılmışları kabul ediyorum. Sağlık, huzur, anlayış, adalet, barış ve sevgi içinde var olmayı seçiyorum.”

Çok güzel bir yıl bizimle olsun.

 

Sevgilerimle

Sevgi Şahin / www.heykadin.com

Enerji Terapisti ve Yaşam Koçu

www.enerjiakademisi.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak