Sevgi Şahin – DOLUNAY AKREP BURCUNDA

Paylaş
 

4 Mayıs 2015  Akrep Burcu’nda etkili Dolunay zamanı…

Pazartesi günü gerçekleşecek Dolunay bilinçaltı ile bağlantılı ve sezgilerin, duyguların yoğun olarak yaşanacağı zaman dilimi. Türkiye Akrep burcu’nda ve bu Dolunay Akrep burcu‘nda gerçekleşiyor. Dolayısıyla ülkemizi de ekonomik, toplumsal, sanatsal alanlarda etkiliyor. Bu enerjiyle gizemli ve gizli konular daha farkedilir olabilir. Degişim ve dönüşümün daha belirgin ve hissedilir yaşanacağı bir zaman dilimi.

Baharın enerjisiyle birleşen Dolunay zamanı ile önceliklerimizi, beklentilerimizi, kararlarımızı, seçimlerimizi yenilenme enerjisiyle doldurmak için kendimizi değişim ve çaba içinde hissedebiliriz. Özellikle bu Dolunay enerjisi maddi konularla çok ilgilidir.

Hırslar, istekler aşırıya kaçma eğilimindedir. Bu enerji sadece bireyler için değil aynı zamanda toplumlar, ülkeler ve dünyamız için de etkilidir. Dolunayın güçlü enerjisi ile özellikle yönetici konumunda olan kişilerin kararlarını dikkatli vermesi önemli. Aşırı hırs, kıskançlık, öfke, kızgınlık, ani çıkışlara karşı ölçülü olmalı ve merkezimizde kalmaya özen göstermeliyiz. Eğer böyle hissederseniz derin üç nefes alarak biraz durun ve enerjinizi dengeleyin.

Kendinizi yaşamdan keyif almadığınız anlarda bulursanız sabırlı olmayı deneyin. İhtiyaç duyduğunuz enerjinin dışardan değil gönlünüzün derinliğinden geleceğini bilin ve kendinize güvenin.

Kendi varlığınızı kabul ederek şükür enerjisiyle doldurduğunuz da OL AN ın en yüce hayrınıza olduğunu görürsünüz.

Yaşamın akışına güvendiğiniz zaman ödülünüz de büyük olacaktır.

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak