Sevgi Şahin – BOĞA BURCUNDA DOLUNAY ZAMANI

Paylaş
 

7 Kasım 2014 …00.29 civarı… Boğa burcunda Dolunay zamanı…

 

Değersizlik- Değerlilik ile ilgili inançlarımızda dönüşüm zamanı…

İnsan en çok değer verdikleri, sahip oldukları ve “(X) olmazsa olmaz” dedikleri ile sınanır. Bunun anlamı ben değersizim ve (X) olmadan yaşayamam. “Ben (X) ile değerliyim” demek olan değersizlik ve kaybetme korkusudur.

Yaşadığımız, geçmişte kalmış her değersizlik, çaresizlik, yetersizlik hissettiren olay özgüvenimizde çizikler oluşturur. Çizikler çoğaldıkça bu duyguların enerjisi güçlenir ve insanı çıkılmaz bir girdabın içinde hissettirir.

Sizi en çok etkileyen hangi durumlardır?

En çok değer verdiğiniz nedir?

Bunun için alışkanlıklarınızı, egonuzu, zaaflarınızı objektif gözle meditatif bir halde gözden geçirebilirsiniz. Bu Dolunay bırakmak için uygun zaman. Değilse tekrar aynı duyguların içinde döner durursunuz.

Enerjiler her iki tarafınızı destekler, seçim bizim. Bilinç dönüşümü yapabilir ve korkularınızdan, sizi kısıtlayan durumlarınızdan özgürleşebilirsiniz. Enerjisi yüksek zamanlar vardır. Dolunay zamanı gibi… Bu Dolunay zamanında özellikle bu duygularınızla ilgili enerji uygulamaları yapabilirsiniz. Dua edebilir, Meditasyon yapabilirsiniz.

Size engel olan korkularınızı serbest bırakabilirsiniz. Sınavlar ve sınama zamanları zor olsa da eğer biz iyi hazırlanmışsak zorluğunun bir önemi kalmaz. Fırsat olarak görebilirsiniz. Kendiniz için uygun olan meditasyonu enerjisi yüksek olan 6 Kasım gecesi dinlemenizi öneririm.
Değersizlik, yetersizlik, çaresizlik, özgüven eksikliği, kaybetme korkusu, başarısızlık ile ilgili meditasyonları youtube da “Sevgi Şahin’le meditasyonlar” dan da dinleyebilirsiniz. 21 gün devam etmeniz bilinçaltında dönüşüm yaşatması için uygundur.

Kilo vermek isteyenler Dolunayla beraber sağlıklı beslenmeye başlarsanız dolunay eridikçe sizde daha hızlı yağ yakarak kilo verirsiniz.
Güven duygusuyla ilgili çalışmak da kilo verirken yardımcı olur.

Ayrıca 6 Kasım gecesi kendinizle ilgili bırakmak istediğiniz ne varsa beyaz bir kağıda yazıp sonra bu kağıdı yakabilirsiniz.

Bu ritüelleri yapmak için o günün enerjisi sizi destekliyor.

Kendinizden özgürleşmeniz dileğiyle…

 

Sevgilerimle

Sevgi Şahin / www.heykadin.com

Enerji Terapisti ve Yaşam Koçu

www.enerjiakademisi.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak