Sevgi Şahin – KIRMIZI AY TUTULMASI

Paylaş
 

28 Eylül sabaha karsı Koç burcunda Kırmızı Ay tutulması var. Renginin kırmızı olması ise Ay’ın yüzeyine günesin ışıkları kenarlardan yansır ve Dünya atmosferinin içinden geçer böyle durumda Ay kırmızı, kızıl renkte görünür. Kanlı Ay denmesi de bu nedenledir.

Gökyüzü bu dönem yoğun ve hareketli enerjilerle dolu…  Her birimiz tüm evrenle bağlantılı olduğumuz için böyle dönemlerde herkes kendine düşen ölçüde tutulmalardan etkilenir. Aynı zamanda Merkür Terazi burcunda geriliyor ve enerjiler oldukça yoğun. İletişim, hizmet alanı,  farkındalık ve bakışı acısında da mevsim değişimi gibi değişim ve dönüşümün daha çok olduğu zamanlardayız.

Kolektif bilincin enerjisi insanları, doğayı yoğun etkiler. Bilinçaltımızı bireysel olarak ne kadar olumlu ve merhamet dolu programlarsak genele de olumlu enerjiler yansır.

Önce kendimize dürüst olursak çevremizde de güzel ve olumlu durumlar oluşur. Dolayısıyla herkes önce kendisiyle yüzleşmeli.

Enerjinizi özellikle bu dönemde yüksek tutmanızı öneriyorum. Enerji çalışmaları, inancınız doğrultusunda dua etmek, meditasyon yapmak ve olumlu düşünmek yasam akışınızı rahatlatır, kolaylaştırır.

Değişim ve dönüşüm en yüce hayrımıza OLsun… Ve de OLdu…

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

 

 

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak