Sevgi Şahin – 14 AĞUSTOS YENİ AY ZAMANI

Paylaş
 

14 Ağustos 2015 ve Yeni Ay zamanı

Yeni Ay Zamanı‘nın enerjisi önümüzdeki o ayın enerjisini etkiler. Yeni Ay zamanı ektiğimizi biçmek ve hasat zamanı için tohum ekme zamanlarıdır. Sağlıklı, güzel, olumlu tohumlar ekelim ki meyveleri de güzel ve lezzetli olsun.
Son günlerde içimize dönersek farklı hisler ve enerjiler içinde olduğumuzu hepimiz fark edebiliriz. Genel olarak bildiğimiz ancak ne olduğunu bilmediğimiz bir zaman içinde gidiyormuşuz hissine kapılabiliriz.

Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor ve bu etkiyle hayat enerjimiz yükselir, yaratıcılığımız plana çıkar, yaptığımız işle ilgili kendimizi daha öne çıkarmak isteği duyabiliriz. Sanatla, eğlence ve sunumla ilgili faaliyetler içinde olmayı arzu edebiliriz. Bizi destekleyici yönde fırsatlarla karşılaşabiliriz.

Enerjimiz bireysel ve toplumsal olarak bundan sonra biraz daha rahatlama eğiliminde olacak ancak kendimizle ilgili duygusal özgürleşme çalışmalarını yapmalıyız böylece kendi içimizde özgürleşmemiz toplumumuza ve uluslara da yansımış olur.

İlişkilerde ve iletişimde daha anlaşılır ve hoşgörülü olabiliriz. İlişkilerinde kararsız olanlar yapacakları seçimlerinde özgür iradeleriyle netleşebilirler. Değişime açık bir dönem, enerjimizi olumlu yönde kullanarak cesaretle dönüşümünüzü gerçekleştirebiliriz. Yeni işler, başlangıçlar ve imkanlar karşımıza çıkabilir. Yepyeni bir döneme merhaba diyebiliriz.

Niyetimizi yaşayacağımız için her zaman olumlu ve güzel hisler içinde olmalıyız. Bolluk ve hayallerin gerçekleşmesi için güzel düşünmeli ve hissetmeliyiz. Egolarımızı yönetmeyi bilmeliyiz ve ögrenmeliyiz. Çünkü bu ayın etkisiyle önce ben diyerek ego yükselmesi yaşanabilir buna rağmen biz bilinci, şefkat ve sevgi enerjisi ruhumuza ve toplumumuza daha iyi gelir ve huzur getirir.

Yeni Ay Zamanı‘nda yöneticiler, liderlerle ilgili sürpriz başlangıçlar ve sahne önündeki kişilerle ilgili önemli haberleri daha fazla duyabiliriz.

Her şey bizde gizli. Biz güçlü olunca, enerjimiz yüksek ve farkındalıkla dolu olunca olasılıklar da enerjimiz doğrultusunda olumlu yönde gerçekleşir. Dolayısıyla enerjimizi güçlendirelim.

OL AN en yüce hayrımıza OLsun… Ve de OLdu…

 

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak