Sevgi Şahin – 11 KASIM YENİAY ZAMANI

Paylaş
 

19:36 civarı Yeniay gerçekleşiyor.

Kararlılık, tutku, güç ve irade ile duyguların yoğun yaşanacağı zamanlar. Bol bol yüzleşme var, gizli saklı olan belki kendimizden bile gizlediğimiz yanlarımızla yüzleşmeler yaşanabilir.

Yüzleşmeniz gereken konularla ilgili kendinizle hesaplaşıp ilerlerseniz derin nefesler alıp, rahatça yolunuza devam edebilirsiniz. Bir şeyleri iyi hale getirelim derken tamamen elinizden gitmesine sebep olmamak için hırs ve tutku yerine anlayış ve hoşgörüyle yaklaşmak önemli.

Cesaretle ve iyi niyetle durumların üzerine gidelim ve bize hizmet etmeyen duygularımızı bu zamanın enerjisiyle birleştirip serbest bırakarak özgürleşelim.

Bu Yeniay zamanı duygusal olarak hassas hissedeceğimiz zaman dilimi ve duyguların yoğun yaşanacağı dönem olduğundan affetme çalışmaları, meditasyonlar, manevi çalışmalar, güven çalışmaları, enerji eğitimleri, terapiler ve bu tarz konularda yardim almak için destekleyici ve uygun zamandır.

Yeniay hedeflerine bağlı kalanlar ve sabırla ilerleyenler için başarı zamanı sunar. Araştırma, incelemelere başlayıp dolunay zamanında yapmayı planladığınız işlerinizin meyvelerini ilerde toplayabilirsiniz.

Sosyal olarak hareket halinde olduğumuz günler başlıyor. Bağımlılıklarımızı bırakmak istiyorsak enerjiler bizi destekliyor rahatça bağımlı olduğunuz, onsuz yapamam dediğiniz ne varsa gayret gösterirseniz bırakabileceğiniz zamanlar. Kararlılıkla üzerine giderseniz ve pes etmezseniz bağımlı olduğunuz ne varsa geride bırakmak için başlangıç yapabilirsiniz. Üzerinde emek verilmiş işler, ortaklıklar ve iletişim adına önemli fırsatlar hak edene doğru koşuyor.

Beyaz bir kağıda olmasını istediğiniz ne varsa niyetlerinizi yazabilirsiniz ve altına imzanızı atıp okuyup sonra dua, meditasyon ve samimi hissettiğiniz duygularınızı yaşamak için gözlerinizi kapatıp içinize on dakika yönelebilirsiniz. Özellikle duygusal konularla ilgili seçimleriniz hız kazanabilir. Enerjiler duygusal tercihlerinizi destekleyici yönde ilerliyor.

Önce kendimize, insana, doğaya ve yaşama karşı sevgi ve saygı duyduğumuz güzel bir ay diliyorum.

OL AN en yüce hayrımıza OLsun… Ve de OLdu…

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak