Seramik şıklığı göz kamaştırıyor

Paylaş
 

Türk seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan, Betostone serisi ile mekanlara beton dokusunu seramik şıklığıyla taşıyor.

Betonun doğal görünümü ve dokusunun seramiğe işlendiği Betostone yer ve duvar karoları, loft mekanlar yaratmanıza yardımcı oluyor.

 

Özel İçerik: Heykadin.com.tr

Doğadan aldığı ilhamı hayatla buluşturan Seramiksan, digital baskı teknolojisiyle dokuları yüzeylere yansıtarak gerçeklik hissini güçlendiriyor. Bu anlayışla kaplama sektöründe son trendlerden olan brüt beton görüntüsü de Betostone ile mekanlara kusursuz bir şekilde taşınıyor.

Yüksek teknolojinin kullanıldığı ürün çeşitliliği ve farklı tasarımları ile sektöre renk katan Seramiksan, yeni tasarımıyla da dikkat çekiyor.  Betostone ile mat ve doğal bir görünümü tercih edenler için vazgeçilmez bir alternatif sunuluyor. Betona göre estetik oluşu, tasarımın ustalıkla seramiğe yansıtılması, temizlik ve pratikliği ürünü ayrıcalıklı kılıyor.

Betonun doğal rengiyle birlikte desenlerinin bir sanatçı titizliğiyle seramiğe işlendiği Betostone Block ile de tasarım bütünlüğü sağlanıyor.

Betostone, banyo, mutfak gibi ıslak zeminlerde ve balkon, teras gibi açık alanların yanı sıra tüm yaşam alanlarında kullanılabiliyor. Mat yüzeyli ürün, 60×60 cm ebatında, gri ve antrasit renk seçenekleri ile sunuluyor.

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak