Radyo Bebek 2. yaşını kutluyor

Radyo Bebek
Paylaş
 

Türkiye’nin anneler ve bebeklerine özel içerikler hazırlayan ilk radyosu Radyo Bebek ikinci yaşında basın lansmanı için hazırlanıyor.

Özel İçerik: heykadin.com

Bilişim ve internet medyacılığı alanlarında 2008’den bu yana faaliyet gösteren Herneva Dış Tic. Ltd. Şirketi’nin en özel projelerinden Radyo Bebek, 2 yıldır en iyi içeriği sunabilmek için dinleyici annelerinin tavsiyeleri doğrultusunda durmaksızın çalıştı ve artık hazır. Annelerin pratik kullanımına yönelik, ücretsiz Android ve iPhone uygulamaları şimdiden indirilmeye başlandı.

Sema Eryiğit’in sunumu ve Pınar Altuğ’un katılımıyla 4 Eylül Perşembe günü Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak olan tanıtım partisinde basın, blogger anneler ve bebek firmalarının yetkilileri biraraya gelecek.

Radyo Bebek nedir?

Türkiye’nin ilk anne bebek radyosu Radyo Bebek, bebeklere özel içeriği ile anneler ve bebekleri için hazırlanmış bir radyo. Bebeğinizin zihinsel gelişimi için çok faydalı müzikler, ninniler, masallar ve çocuk şarkılarıyla internetin olduğu her yerde. RadyoBebek.com adresinden dinlenebileceği gibi AppStore ve Google Play Store’dan da ücretsiz uygulamaları indirilebilir.

 

Etiketler:
Radyo Bebek
  • Site Yorum

Bir yorum bırak