OĞLAK BURCUNDA DOLUNAY ZAMANI

Paylaş
 

Dolunay zamanları enerjinin en yüksek olduğu zamanlardır. Dolayısıyla arınmak ve şifalanmak adına bu zamanları değerlendirmek ve  niyet etmek için uygundur.

Dolunay zamanları her şeyin olgunlaşıp üst seviyeye ulaştığı bir zamandır. Ay’ın Güneş ışıklarını yansıttığı gibi bizde etrafımızda olanları kendimiz aracılığıyla yansıtırız.

Dolunay zamanları dengeyi kurmak zordur. O nedenle bu dönemde şifa çalışmaları yapmak, meditasyon yapmak ve inancınız doğrultusunda dua etmek sizi genişletir.

Sizi rahatsız eden duygularınızı şifalandırabilirsiniz. Eskiye dair bırakmak isteyip bırakamadığınız her ne varsa serbest bırakabilirsiniz. Dolunay enerjisinin etkisi bir kaç gün sürer. Bu süre içinde niyetinizi yapabilirsiniz.

Dolunay zamanları tamamlanmayı temsil eder, Ayın kuvvetli ışığı bilinçaltını aydınlattığı içinde farkındalık seviyemizin yüksek olduğu günlerdir ve aynı zamanda bilinçaltında kurtulmak istediğimiz duygu ve düşünceleri temizlemek, bilinçaltı çalışmaları yapmak için uygun gün ve anlardır.

“Zihinsel, duygusal, fiziksel, ruhsal bedenimin tüm olumsuz düşünce ve etkilerden arınması için şifalanmaya niyet ediyorum. Bedenlerimde bulunan tüm olumsuz enerjilerden iz ve eser kalmamasına, enerjimin dolunayın enerjisiyle birlikte yükselmesine niyet ediyorum” diyerek bildiğiniz bir enerji tekniği varsa onunla beraber yapabilirsiniz. Bildiğiniz bir teknik yoksa kendi içinize yönelerek sakin bir yerde de söyleyebilirsiniz.

 

Sevgiyle kalın.

Sevgi Şahin / ww.heykadin.com.tr

Enerji Akademisi

www.enerjiakademisi.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak