Mücevherlerde yılbaşı esintisi

Paylaş
 

Sıra dışı tasarımlarıyla kadınların büyük beğenisini toplayan Roberto Bravo, yeni yılı kırmızının enerjisi ile karşılıyor.

 

Özel İçerik: Heykadin.com.tr

Roberto Bravo’nun yılbaşı özel koleksiyonu Kokina, farklı ürünleriyle şıklık ve zarafetin yanı sıra, sıra dışı kadınlara özgü ayrıcalıkları da bir arada sunuyor.

Yeni bir yılın geldiğinin habercisidir kokinalar. Roberto Bravo, kırmızının enerjisini içinde barındıran yeni yılın simgesi kokina çiçeklerini yılbaşı koleksiyonuna taşıyor. Doğa ve çevreden esinlendiği koleksiyonları ile stil sahibi kadınların karakterine özgü tasarımlar hazırlayan Roberto Bravo, yeni yılda da kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak.

Kokina Koleksiyonu’nda yer alan pırlanta ve safir taşlarla bezenen kolye, küpe ve yüzükler kadınların yeni yılda mücevherleri arasında görmek isteyeceği tasarımlardan oluşuyor.

Altın üzerinde Roberto Bravo’ya özel mine tekniği ile renklendirilen Kokina Koleksiyonu yılbaşında sevdiklerine hem özel hem değerli bir hediye arayışı içinde olanlar için şık bir alternatif oluşturuyor.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak