Lady Gaga’yı sosyal medyada yerden yere vurdular

Paylaş
 

Dünyaca ünlü sanatçı Lady Gaga, Türkiye’deki ilk konserini İTÜ Stadyumu’nda verdi.

Gaga’ya tepkiler ise sosyal medyayı salladı.

 

“Lady Gaga’s artRAVE: the ARTPOP Ball” turnesi kapsamında dün özel uçağıyla İstanbul’a gelen dünyaca ünlü ABD’li şarkıcı Lady Gaga, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Stadyumu’nda hayranlarının karşısına çıktı.

Lady Gaga Türkçe olarak “İstanbul, sizi seviyorum” dedi. İstanbul konserine Türkçe sözler söyleyerek başlayan Lady Gaga, ilk olarak “Artpop” adlı şarkısını seslendirdi. Lady Gaga, konser vermeye gelen diğer dünya yıldızlarının aksine tam saatinde konserine başladı.

Lady Gaga, konser sırasında kıyafetini sahnede değiştirdi. Siyah bir kilotla sahnede kalan Lady Gaga’ya yardımcıları yeni kıyafet getirdi. Lady Gaga konseri için hayranları saatler öncesinde toplanmaya başlamış ve konser öncesinde uzun bilet kuyruğu oluşmuştu. Konsere kostümlü gelenler dikkat çekti.

Sosyal medyada konseri konuştu

İşte, o yorumlardan bazıları:

Armağan Çağlayan @Armagan_caglaya Bu güne kadar seyrettiğim en kötü Showdu Lady Gaga’nın showu. Şöyle söyleyeyim Yonca Evcimik’ten hallice!

Berna Laçin @bernalacin35 Lady Gaga biraz daha konusursa tomalar gelecek.

Aylin Aslım @AylinAsLIM · 37 dakika Lady Gaga fak dedi sonra da gey dedi

Demet Akalin Kurt @DemetAkalin Ozgurluk guzel sey ❤️❤️ladyGaga hahhahhahaahh

Mehmet Tez @mehmettez Lady Gaga konserinden bildiriyorum. Henüz soyunmadı.

Ömür Gedik @omurgedik Dakik gaga. 21.00’de sahnede… #LadyGaga

Yaşar @yasar_gunacgun Radio Gaga’yı biliyorum ben.

Armağan Çağlayan @Armagan_caglaya Lady Gaga konseri bildiğin boş İstiklal Akarsu @istiklalAkarsu Lady Gaga bana bir “Hi” bile demedi.

Melike Karakartal @melikekarakarta Eğer ışınlanma keşfedilmiş olsaydı ve konseri önden oturarak izleyebilseydim Leydi Gaguş konserine giderdim ama ne yazık ki bu imkansız.

Caner Çalışır @canerclsr Show haber’de lady gaga konseri öncesini gösteriyor konsere giden fan’ların hepsi marjinal lady gaga’yı gölgede bırakmış

Aslı Aydıntaşbaş @asliaydintasbas Neden Lady Gaga? Anlayamadigim bir karakter. Ne ses var ne goruntu….!

Hakan Hepcan @hakanhepcan SON DAKİKA: Lady Gaga Niran Unsal’in elestirileri yuzunden konserini iptal edip muzigi birakti ardindan muslumanliga gectigini acikladi.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak