Kış hazırlığına başlama zamanı

Paylaş
 

Paşabahçe, kışa hazırlıkta sağlık ve zerafeti buluşturuyor.

Cam ev eşyasında Türkiye’nin lideri Paşabahçe, mutfakları kışa hazırlıyor. Yaza ait doğal lezzetleri kışın sofralarına sağlıklı bir şekilde taşımak isteyenler için tasarlanan kavanozlar ve Homemade serisi, mutfaklara renk katıyor.

24.08.2015 – Paşabahçe’nin yepyeni puantiye kavanozları ve Homemade serisi ile yazın doğal lezzetleriyle hazırlanan konserve, reçel ve turşuları sağlıklı bir şekilde saklamak artık çok kolay.

homemade-serisi-paşabahce-2

Yaz sebze ve meyvelerinden kışın da mahrum kalmak istemeyenler konserve, turşu ve çeşit çeşit reçel yapma hazırlıklarına başlarken, Paşabahçe doğal lezzetlerden vazgeçmeyen müşterilerine kavanozları ve Homemade serisi ile yine şık çözümler sunuyor.

homemade-serisi-paşabahce-3

3 farklı boyda satışa sunulan Homemade serisi, şık formu sayesinde hiç yer kaybı olmadan raflara dizilebiliyor. İki farklı boyda, kırmızı-beyaz çeşidiyle raflardaki yerini alan puantiye kapaklı kavanozlar da, kışın sevdiklerinizle paylaşacağınız lezzetleri sağlıkla saklarken, mutfağınızı Retro esintilerle dekore etmenizi sağlıyor.

 

 

 • Site Yorum

2 adet yorum var.

 1. HİLAL DEMİRCİ dedi ki:

  bu kavanozların 1 litrelik olanlarından aldım içerisinde domates kaynatıp koydum ancak hepsinin kapakları attı. insanları kandırmanın manası yok.

  • kader dedi ki:

   mrm hanımefendi kavonoz kapaklarınız duruyormu acaba
   duruyorsa parasıyla bana gönderirmisiniz

Bir yorum bırak