Keyif ve bakım zamanı

Paylaş
 

Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin. Yavaş, ritmik basınç ve germe tekniklerinin yer aldığı yağsız tüm vücut masajı olan Thai ile tüm gerginliğinizden kurtulabilir, çamur bakımı’yla da cildinizi yenileyebilirsiniz.

The Grand Tarabya’da faaliyet gösteren ve 4500 m²’lik kullanım alanıyla İstanbul’un en büyük SPA’sı olan Therapia SPA; özel bakım, masaj ve terapileriyle keyifli saatler geçirmenizi sağlıyor. Boğaz manzaralı “Therapia”, konforu, özel bakım ve terapileriyle zihin, beden ve ruh gelişimi için ideal bir ortam sunuyor.masaj

Yoğun iş hayatınızın arasında minik kaçamaklar yaparak hem bedeninizi hem de ruhunuzu ödüllendirmek istiyorsanız, Thai Masajı’nı deneyebilirsiniz. Vücudumuzdaki “sen” olarak adlandırılan enerji hattı boyunca uygulanan; yavaş, ritmik basınç ve germe tekniklerinin yer aldığı yağsız tüm vücut masajı, vücuttaki gerilimi azaltıyor, eklemleri açıyor, zihin ve ruhun iyileşmesini sağlıyor. 60 dakika süren bakımın fiyatı 300 TL.

Soğuk kış günlerinde kalın kıyafetlerin altına gizlediğiniz cildinize bakım yapmak istiyorsanız, tüm vücut cildini arındırıp sıkılaştıran Çamur Bakımı tam size göre… Ayrıca içerdiği mineraller sayesinde cildin yenilenmesini sağlıyor. 60 dakika süren bakımın fiyatı 320 TL.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak