Karaca Home ile aşkla uyuyun

Paylaş
 

Sevdiklerinizle paylaşmaktan keyif aldığınız mutlu anlara eşlik eden Karaca Home, bu Sevgililer Günü’nde romantik çiftlere şıklık ve zarafet dolu ev tekstili ürünlerini sunuyor.

 
Kaliteyle estetiğin buluştuğu ev tekstil ürünlerinin yer aldığı Karaca Home, zarif tasarımlarıyla Sevgililer Günü’nü karşılıyor. Her sezona özel farklı konseptler sunan Karaca Home; nevresim, çarşaf, 4 adet yastık ve yatak örtüsünden oluşan Rosa Pudra set ile romantizmi evinize taşıyor.

Pastel tonlardaki çiçekli motiflerle süslenmiş Rosa Pudra Nevresim ve Yatak Örtüsü Seti yatak odanıza Sevgililer Günü’nde de şıklık katıyor. Sadeliğin ince detaylarda buluştuğu bu set ile yatak odanızın havası değişiyor, evinize doğallık ve uyum geliyor. Bu özel günde sevdiğine romantik sürprizler yapmak isteyenler için sunulan setle aşkınız hiç sönmeyecek.

Karaca Home’un her sezon öne çıkan şık ev tekstili ürünlerinde olduğu gibi, bu Sevgililer Günü’nde saflığın rengi pudra ve doğanın kusursuz uyumu ile yatak odanızda lüksü yaşayacak, sıcacık düşler ve aşkla uyuyacaksınız. Karaca Home sevdiğinizle paylaşacağınız anların bir parçası olmaya devam ediyor.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak