Kalplere dokunan tasarım

Paylaş
 

 

Favori’den kalplerinize dokunacak hoşgörü kolyeleri göz kamaştırıyor.

Favori, Şems’in Kapımıza değil; Kalbimize vuran buyursun sözünden ilham aldı ve Ramazan ayına özel, kalbinize dokunacak “Şems Hoşgörü” koleksiyonuna hayat verdi. Koleksiyonda bulunan hoşgörü kolyeleri, sizin de içinizi ısıtacak.

Hoşgörü ve sevgi ayı Ramazan için Favori, Mevlevi kültürünün sonsuz hoşgörüsünü “Şems Hoşgörü” koleksiyonuyla birleştirdi. Şems ile Mevlana felsefesinin temeli olan hoşgörü ve sevgi, özel ve şık tasarımlar ile Favori’nin “Şems Hoşgörü” koleksiyonunda buluşuyor.

Farklı ve özel tasarımları ile sektöre yön veren Favori, “Şems Hoşgörü” koleksiyonu ile bir kez daha kadınları cezbediyor. Mevlana’nın uçsuz bucaksız doğa, insan ve yaradan sevgisi, hoşgörüsü ve kadına verdiği değer Favori tasarımcılarının özgün yorumlarıyla hayat buluyor.

Şems Hoşgörü” koleksiyonunun, Ramazan’a özel favori parçaları olan kolyeler, tasarımcıların Mevlana’nın öğretilerinden esinlenerek hayat verdikleri kusursuz dizaynları ile en ilgi çeken temalar arasında yer alıyor.

Her zevke uygun, şık ve zarif tasarımlarıyla dikkat çeken Favori, seçkin kadrosu tarafından elde özenle işlenen ürünlerinin tamamı Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesislerinde üretiyor.

AB ve TSE standartlarına uygun üretilen, ömür boyu ayar ve kalite garantisiyle satılıyor. Size en yakın Favori mağazasını www.favori.com.tr internet adresinden ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Ürün Fiyatları:
Favori – Hoşgörü kolye 1: 1.386TL.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak