Kadınların yeni tercihi Microblading

Paylaş
 

Kadınların rahatsız olduğu kaş ve saç kısmına uygulan yöntem olan Microblading, seyrek bölgeleri yeniden canlandırıyor.

 

Güzellik sırlarına bir yenisi daha eklendi. Adı Microblading… Kadınların hoşuna gidecek olan yöntem kaş ve saç kısmına uygulanarak, seyrek bölgeleri canlılık katıyor. Peki ama Microblading nasıl bir yöntem?

İşte yanıtı:

Microblading ileri kaş ve saç rekonstrüksiyon 3D kıl tekniği uygulamaları ile kaşlara ve saçlara manuel yöntemle yapılan yarı kalıcı, kaş ve saç yoğunlaştırma, efekt ve şekil verme sanatı olarak karşımıza çıkıyor.

Seyrekleşen ya da kellik yaşanan saç ekimi yapılamayan saçlarda kullanılan bu uygulama özel olarak geliştirilmiş cihazla özel hazırlanan boyaların saç problemi yaşanan yerlere minik efektlerle uygulanması şeklinde gerçekleşiyor.

kadinlarin-yeni-tercihi-microblading-2

– Bu işlem; saçı dökülmüş olanlar, saç ekimine müsait olmayanlar, seyrelmiş bölgeleri yoğunlukta olanlar, saç ekimi yaptırmış ve istediği verimi alamayanlar tarafından tercih ediliyor.

– Uygulama saç ve/veya kaş olan fakat seyreklik gösteren bölgelere uygulanarak son halini alıyor. Yapılacak işlemde steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına yerleştiriliyor.

– Bu alerjik olmayan, ciltlerde özellikle yüz ve vücut kullanımı için özel üretilmiş olup, herhangi bir katkı maddesi içermiyor.

 

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak