İstanbul’un en gözde mekanı onu ağırlayacak

Paylaş
 

 

İnsanların hayatında fark yaratmayı başaran yazar Ayça Akın, üç gün boyunca İstanbul’un en gözde mekanı City’s Nişantaşı Avm’de sevenleriyle buluşacak.

İstanbul’un en gözde semtinde, en popüler ziyaretçileri ağırlayan CITY’S NİŞANTAŞI Alışveriş Merkezi’nde üç gün boyunca sıcacık bir meltem esintisi yaşanacak. City’s Nişantaşı Avm, Ayça Akın’ı ağırlıyor.

Toplumda kendisini kabul ettirmiş, cesaret veren yaşam hikayesi, her zaman gülen yüzü ve yüksek motivasyonuyla insanların hayatında fark yaratmayı başaran yazar Ayça Akın, üç gün boyunca mutlu bir yaşamın sırlarını, motivasyonu yüksek tutmanın yollarını en önemlisi de hayallere kavuşmanın formüllerini City’s Nişantaşı ziyaretçileriyle paylaşacak.

Şu an adından sıkça söz edilmesinin, elde ettiği tüm başarılarının, mutluluklarının tesadüf olmadığını söyleyen Ayça Akın, kendi mutsuz, dibe vurmuş hayatını nasıl geri kazandığını ve bugün “muhteşem” olarak adlandırdığı yaşamına nasıl kavuştuğunu tüm yalınlığıyla sevenlerine anlatacak.

City’s Nişantaşı’nda gerçekleşecek olan Ayça Akın söyleşi etkinliği 18 Mart Çarşamba, 27 Mart Cuma ve 18 Nisan Cumartesi 2015 tarihlerinde saat 13:00′ da…

 

ayca-akin-citys-nisantasi

  • Site Yorum

Bir yorum bırak