İstanbul’un en büyük hayvanat bahçesini ziyaret ettiniz mi?

Paylaş
 

İstanbul Çekmeköy Alemdağ’da bulunan Park Of İstanbul (POİ) Doğa ve Yaşam Kompleksi, doğallığı ve heyecanı bir arada sizlere sunuyor. Çocuklarınızla unutulmaz anılar biriktireceğiniz POİ’ye gitmediyseniz, hemen planınızı yapın, çünkü pişman olmayacaksınız ve ‘iyi ki geldim’ diyeceksiniz.

Haber ve Fotoğraflar: Aliya Eteevrans

Heykadin.com.tr ailesi olarak bizler de ‘iyi ki geldik’ demek için planımızı yaptık ve yola çıktık. POİ ailesi bizi çok güzel karşıladı ve parkı daha yakından tanımıza olanak tanıdı. İstanbul’un en büyük, en kapsamlı doğa ve yaşam kompleksi olduğunu söylemeden geçmeyelim. Doğallık arayanlar POİ’de, maceraperestler POİ’de, hayvan dostları POİ’de, kısacası 7’den 70’e herkes POİ’de doğallığı ve mutluluğu yaşıyor.

OLDUKÇA GÜVENLİ VE TEMİZ

Yahya ve Selim ile POİ’de unutulmaz bir gün geçirdiğimizi söylemek gerekiyor. Zira POİ’de hayvanların biraz daha özgür olması sebebiyle onlarla güzel vakit geçirmek hepimize çok iyi geldi. Çocuk oyun alanlarının olması alana daha ayrı bir enerji ve heyecan katmış. Buraya gelen çocuklar asla POİ’den çıkmak istemiyor. Bizimkiler de zor ayrıldı. Oldukça güvenli ve temiz olan POİ’de yemek alanları ve sunulan diğer hizmetler de göze çarpıyor. Eğer halen POİ’ye gitmediyseniz çok şey kaçırmışsınız demektir. Bir an önce plan yapın ve kesinlikle gidin deriz.

BİR TEŞEKKÜR

POİ’de mutlu ve heyecanlı bir günü bizlere yaşatan öncelikle Burak Memişoğlu başta olmak üzere, POİ’nin güleryüzlü takım arkadaşları Okan Karakulak ve Emircan Çolak’a misafirperverlikleri için teşekkür ediyor ve ‘iyi ki sizler de varsınız’ diyoruz. Heykadin.com.tr ailesi olarak POİ’ye desteğimiz her daim sürecek ve doğal yaşamı desteklemeyi sürdüreceğiz.

POİ’DE NELER VAR?

İstanbul’un En Büyük ve En kapsamlı Doğa ve Yaşam Kompleksi olan Park Of İstanbul (POİ) ziyaretçilerine unutulmayacak anlar ve eğlenceli zamanlar geçirebileceği farklı aktiviteler sunuyor.
POİ İstanbul, Çekmeköy ilçesi Alemdağ semtinde kurulmuş olup; 200 Dönüm (200.000) metrekare alanda ziyaretçilerine her anını dolu dolu yaşayabileceği hizmetler sunuyor. Her yaştan ziyaretçiye hitap eden alan, İstanbul’un en Büyük Hayvanat Bahçesini içerisinde barındırıyor.

POİ’DE 60 FARKLI HAYVAN TÜRÜ BULUNUYOR

Hayvanat Bahçesi’nde 60 farklı Tür (çeşit)’den 400’ün üzerinde ev sahibi samimi bir ortam ve iletişim kurabileceğiniz harika dakikalar geçirmenize olanak sağlıyor. Çocuklarınız için Pony Club Binicilik alanımızda at binme coşkusunu yaşayıp onların bu güzel ve sevimli dostlarla samimi arkadaşlık kurmalarına vesile olabileceğiniz gibi, tamamen yeşillikler içerisinde dinlenip keyifle çayınızı yudumlayacağınız Çay Bahçesi (Büfe)’de vakit geçirebilir adrenalin ve heyecan tutkusunu zirvede yaşayabilirsiniz.

MACERA PARKURUNCA HEYECAN ZİRVEDE

Macera parkurunda ağaçlar arasından ipler üzerinden geçiş yaparken nefesinizi tutacağınız ve kalp ritimlerinizi en yüksek seviyede hissedeceğiniz, heyecanlı aktivitelerimizde gününüzü değerlendirebilir, mesire alanında da size açık hava restoran konseptinde sunulan masalarda barbekü yakıp keyifle doğanın ve yeşilliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Çocuklarınız çocuk parkında gönüllerince eğlenebilir, kafe ve restoranlarda havuz başında ördekler ve kuş sesleri arasında dinlenip günün yorgunluğunu atabilir ve eşsiz menülerden yararlanabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin:
www.parkofistanbul.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak