İstanbul’da Kralfest rüzgarı esti

Paylaş
 

Kralfest, 20. yılını Küçükçekmece’de kutladı. Etkinliklerde birçok sanatçı sahne aldı.

 

Özel İçerik: Heykadin.com.tr

Kral Müzik Grubu 20. yılını, birbirinden ünlü isimlerin Küçükçekmece Belediyesi’nin ev sahipliğinde verdiği muhteşem konserlerle kutladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde rap- rock, fantezi ve pop alanlarında yaklaşık 100’e yakın sanatçının 3 gün boyunca sahne aldığı Kralfest 2014’ü, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve Başkan Yardımcıları başta olmak üzere binlerce Küçükçekmeceli vatandaş izledi.

GURURLU VE MUTLUYUZ’

Festivalde söz alan Temel Karadeniz, Gezegen Mehmet’e Kral Müzik Grubu adına çiçek vererek, “Müziğin kralını krallara layık bir salonda ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz. Kral ailesinin 20.yaşını kutlarım. Nice 20 yaşlarınız olur inşallah ve yine burada kutlarsınız.” dedi.

SAHNEYE YILDIZ YAĞDI

En güzel parçalarını Kral Fm ve Küçükçekmeceliler için seslendiren sanatçılara vatandaşlar da hep bir ağızdan eşlik etti. 3 gün boyunca sevilen şarkıcıların hit eserlerini söylediği festivalin son gününe Mustafa Ceceli, Soner Sarıkabadayı, Keremcem ve Mabel Matiz performanslarıyla damga vurdu.

Dj performanslarıyla başlayan etkinlikte sahne alan sanatçılardan bazıları ise şunlar oldu: Kendi, Ümit Sayın, Toygar Işıklı, Kutsi, Emre Kaya, Erdem Kınay –Merve Özbey, Ezo, Gökhan Keser, Meyra, Sibel Tüzün, Soner Arıca, Pamela, Tuğba Yurt, Yonca Evcimik, Rafet El Roman, Hakan Peker, Çelik, Burak Kut.

tercih-tur-1

  • Site Yorum

Bir yorum bırak