İnternet sitelerine fazla kazanç fırsatı

Paylaş
 

 

Sitenizde mevcut durumda 3 tane Google AdSense olsa bile, ekstra banner yerleşimi ile kullanılmayan diğer reklam alanlarınızda da başta Google olmak üzere diğer bir çok Ad Exchange’e ait reklamları yayınlayabilirsiniz.

Google Double Click Ad Exchange AdXSeller Partneri A Reklam oldu. Bu sayede internet siteleri google’dan A Reklam ile ek kazanç elde edecek. Artık sitenizde mevcut durumda 3 tane Google AdSense olsa bile, ekstra banner yerleşimi ile kullanılmayan diğer reklam alanlarınızda da başta Google olmak üzere diğer bir çok Ad Exchange’e ait reklamları yayınlayabilirsiniz.

Google DoubleClick Ad Exchange nedir?

Google DoubleClick Ad Exchange ya da kısa adıyla Google AdX, Google’ın gerçek zamanlı ihale (real time bidding) sistemiyle internet sitelerindeki her bir reklam gösterimini OpenX, MediaMath, Criteo, Adwords gibi büyük reklam ağlarından en yüksek teklif verene tahsis ettiği bir sistemdir. Google Ad Exchange AdX reklamları Google iş ortakları aracılığıyla (AdXSeller) sadece premium internet sitelerine sunulan Google’ın özel bir reklam servisidir.

İnternet sitelerii DoubleClick Ad Exchange ile sitenizdeki reklam alanlarının gelirlerini daha da arttırıyor. A Reklam, DoubleClick Ad Exchange kullanarak banner alanlarınız için yüksek CPM geliri (eCPM) elde etmenizi sağlıyor. Sitenizde mevcut durumda 3 tane Google AdSense olsa bile, ekstra banner yerleşimi ile kullanılmayan diğer reklam alanlarınızda da başta Google olmak üzere diğer bir çok Ad Exchange’e ait reklamları yayınlayabilirsiniz.

Google’dan nasıl daha fazla para kazabileceksiniz?

Bir Google NPM partneri olan A Reklam yayıncısı olup ile envanterinizi tüm diğer Ad Exchange’lere açabiliriz. Bu sayede envanteriniz RTB platformlarında daha değerli olarak satılmaya başlar.

A Reklam’ın yetkili olduğu Google reklam ürünleri şunlar;

Google AdX For Banner:

– Google DoubleClick for Publishers (DFP)

– Google DoubleClick AdExchange (AdX)

– Google AdX for Display

– Google AdX for Games

– Google AdX for Apps

– Google AdX for Video

AReklam, internet sitelerinizdeki Google reklam ürünlerinin kurulumlarını, yönetimlerini ve optimizasyonlarını yaparak gelirlerinizi arttırmaktadır.

AReklam’ın hizmetleri ise şunlar:

– Reklam yerleşim optimizasyonu

– AdSense ve AdX birlikte kullanımı

– DFP kurulumu

– AdSense reklam yerleşimi yönetimi

– Site içerik temizle ve politika kontrolü

– AdSense hesap açılışı

– Adsense ban sorunu ve sorunun çözümü

 

Google AdSense+ olarak reklam gelirlerinizi arttırmak için her türlü sorularınızı cevaplamak ve destek olmak için AReklam,'ın iletişim bilgileri:
Web adresi: www.areklam.co
Mail adresi: yayınci@areklam.co
Skype: areklamco
Telefon: 0(850) 885 04 68
Adres: Ankara Cad. Ankara İş Merk. No:28 K:2 D:208 Fatih, İstanbul
  • Site Yorum

Bir yorum bırak