İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine müjde!

Paylaş
 

Başkan Çelikbilek: “Bilgisayarsız ilkokul ve ortaokul kalmayacak”

 

Özel İçerik: Heykadin.com.tr

İlçedeki okulların her türlü fiziki ve teknik ihtiyaçlarının karşılanmasında öncü olan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e, Fatin Hoca İlkokulu ve Paşabahçe Ortaokulu öğretmen ve velileri teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette bir de müjde veren Başkan Çelikbilek, “Yarıyıl tatiline kadar bütün ilkokul ve ortaokulların tüm bilgisayar ihtiyaçlarını gidereceğiz.” dedi.

Fatin Hoca İlkokulu ve Paşabahçe Ortaokulu öğretmen ve velilerinin bulunduğu ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ve Belediye Başkan yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu da yer aldı. Beykoz’un tüm okullarının yıllık temizlik ve boya malzemelerinin yanında çeşitli ihtiyaçlarının giderilmesine de yardımcı olması dolayısıyla her iki okul yönetimi de Başkan Yücel Çelikbilek’e teşekkür ettiler.

beykoz-belediyesi-ilkokul-ortaokul-bilgisayar-1

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Çelikbilek, iki okul yönetimine ve velilerine de teşekkür ederek, “Okullarımızın teknik ve fiziki koşullarının iyi olması beraberinde başarılı öğrencilerin yetişmesini sağlar. Öğrencilerimizin başarısı da bizleri gururlandırır. Bizler de üzerimize düşen her türlü görevi yapmaya gayret ediyoruz. Çağdaş ve modern eğitim için, okullarımızın teknik donanımının yeterli olması gerekiyor. Bu doğrultuda yarıyıl tatiline kadar bütün ilkokul ve ortaokulların bilgisayar ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayacağız.” diye konuştu.

tercih-tur-1

Ziyarette ayrıca Fatin Hoca İlkokulu öğretmen ve velileri tarafından okulun arşivinde 1958-59 ders yılına ait Başkan Çelikbilek’in de yer aldığı sınıf fotoğrafı hediye edildi.

Fatin Hoca İlkokulu mezunu olmaktan gurur duyduğunu belirten Başkan Çelikbilek, ziyaretçilere fotoğraftaki arkadaşları hakkında bilgiler verdi.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak