Hospitadent’e Uluslararası Kalite Ödülü

Paylaş
 

Dünyanın dört bir tarafından diş tedavilerini yaptırmak için gelen hastalara 11 farklı dilde hizmet veren Hospitadent Diş Hastanesi’ne, merkezi Almanya’da bulunan, Uluslararası Hasta Hizmetleri Kalitesi’ni denetleyen Temos tarafından bir kez daha “Ağız ve Diş Sağlığı Bakımında Uluslararası Kalite Sertifikası” verildi.

 

Kuruluşundan bu yana farklı ülkelerden diş tedavisi için gelen hastalarına en iyi şekilde hizmet verdiklerine dikkat çeken Hospitadent Diş Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Dt. Recep Eşkar, “Yurt dışından hastanemizi tercih eden hastalarımızı, yurt dışı departmanımızın rehberliğinde hiçbir dil sıkıntısı yaşamadan ağırlamaktayız. Hospitadente-Uluslararasi-Kalite-Odulu-Recep-Eskar11 farklı dil bilen hasta rehberlerimizle, hastalarımızın havaalanı transferlerini ücretsiz gerçekleştirip onlara, anlaşmalı olduğumuz otellerde Hospitadent avantajları ile konaklama imkanı sunmaktayız. Ayrıca şehir ve boğaz turları, rehberlik hizmetleri, tedavi ve ilaç gibi birçok konuda hastalarımıza ülkelerine dönene kadar hekimlerimiz ve personelimizle birlikte hizmet vermekteyiz. Bu uygulamalarımız sayesinde de hasta memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarıyoruz” dedi.

Kaliteden ödün verilmedi

Hedeflerinin Türk ve yabancı hasta ayırımı yapmadan standart kalite anlayışını uluslararası platforma taşımak olduğunu ileten Dt. Eşkar, “2013 yılında ‘Made in Germany’ kalite mührüne dayanarak, Uluslararası Hasta Hizmetleri Kalitesi’ni dünya çapında değerlendiren ve sertifikalayan kurum olan Temos’tan ‘Ağız ve Diş Sağlığı Bakımında Uluslararası Kalite’ sertifikasını zaten almıştık. Her 3 senede bir yenilenmesi gereken “Temos Belgesi” için tekrar Temos Yetkilileri Mrs. Gabriele Besser ve Dr. Yannis Krallis’i hastanemize davet ettik. Kalite Yönetim Sistemi ve işleyiş prosedürleri, tedavi öncesi ve sonrası hizmetler, ulaşılabilirlik ve iletişim, hastane hijyeni, personel ve altyapı, acil durum yönetimi, dental hizmetler, tıbbi dokümantasyon konu başlıkları olan, oldukça detaylı bir denetimden başarı ve övgülerle çıktık.

Hospitadente-Uluslararasi-Kalite-Odulu-2

Temos yetkililerinden %100 olan hasta memnunniyeti, sterilizasyon, uzman hekim ve personel konularında da  tam teşekkür alarak, hem vermiş olduğumuz hizmetin sürekliliğini sağladığımızı hem de kaliteden asla ödün vermediğimizi göstermiş olduk” dedi.

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak