Hospitadent’e anlamlı ödül

Paylaş
 

 

Hospitadent Diş Hastanesi, Yılın Sağlık Kuruluşu seçildi…

Bu yıl 14.sü düzenlenen Yılın Ödül törenine iş, siyaset, ekonomi alanında pek çok önemli isim katıldı. Toplamda 310 bin katılımcının oylarıyla belirlenen Yılın Starları Ödülleri aynı zamanda ekonomi ve iş dünyasının oskarları niteliği taşıyor. Bu yıl kazananlar ödüllerini Ekonomi Bakanı Sn. Nihat Zeybekçi‘nin elinden aldı.

hospitadent-e-anlamli-odul-3hospitadent-e-anlamli-odul-4

Yılın sağlık kuruluşu seçilen Hospitadent Diş Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Ahmet Sevi, “Hospitadent ailesi olarak her yıl muazzam bir oranda büyüme sağlıyoruz. Şuan Türkiye’de ve Avrupa’da toplam 9 Diş Hastanemiz var. Hasta Memnuniyetini ilke edinmiş hekim ve çalışanlarımızla hem kaliteli hizmet sunuyor hem de dental sağlık turizmi alanında ülke ekonomisine önemli katkı sağlıyoruz. Vermiş olduğumuz tüm bu kaliteli hizmetlerin görülmesi ve ödüllendirilmesi Hospitadent Diş Hastanesi olarak çok gurur verici” dedi.

hospitadent-e-anlamli-odul-2

Hospitadent Diş Hastanesi Reklam Müdürü Meltem Büyükkatırcı, “Ödülü tüm Hospitadent Ailesi adına alıyorum, kurumum ve kendi adıma çok mutluyum” dedi.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak