Haftalık burç yorumları

Paylaş
 

Bu hafta burcunuz size neler müjdeliyor? İş, aşk, sağlıkta sizi neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını merak ediyorsanız burç yorumlarına göz atın.

Uzman Astrolog Nuray Sayarı 8 – 14 Aralık haftasına ait burç yorumlarını anlattı…

Koç

Bu hafta iş ortamında rahat olacak ve mesleki alanda kendinizi geliştirme olanağı bulacaksınız. Kendinize güveninizin artması etkisiyle cazip iş teklifleri alabilir ya da şartların daha uygun olduğu yeni bir işe geçebilirsiniz. Sağduyunuzun artmasıyla sorumluluklarınızda da artış olurken kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. 10-18 aralık sürecinde para konusunda şansı yakalayabilir ve kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz. Bu hafta aşkta 10-14 aralık dönemleri ortak çalışmalarda ve karşı cins ilişkilerinde sorunlar söz konusu olabilir. Ayrılıklar ve anlaşmazlıklar söz konusu. Haftanın son gününe doğru attığınız adımlara ve ilişki içinde olduğunuz kişilere dikkat etmelisiniz. Gizli düşmanlıklarla karşılaşmanız söz konusu. Aman dikkat!

Boğa

Bu hafta yeni bir ev alabilir ve mutlu olacağınız bir evlilik yapabilirsiniz. Her konuda ailenizin desteğini alabilir ve işinizi genişletme olanağı bulabilirsiniz. Güven artırıcı yatırımlar yapabilir ve işte çalışmalarınızın karşılığını alarak istediğiniz yere gelebilirsiniz. Ay’ın etkisiyle sosyal ilişkilerinize sınırlama koyabilir ve ciddi mesleki projelere yönelebilirsiniz. 11-17 aralık civarı yeni iş olanaklarını değerlendirebilir ve işten gelen kazancınızı artırabilirsiniz. Duygu dünyanızda bu hafta arayışlar içine girebilir ve sosyal çevrenizden kaynaklanan baskılara maruz kalabilirsiniz. Arkadaş ve dostlarınızla işbirliğine gidebilir ve organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Bu hafta sağlıkta diş sağlığınıza dikkat edin.

İkizler

Bu hafta işte sizin için her şey kolaylaşıyor. Kişisel alanda güven artırıcı adımlar atabilir, yeni çıkış yolları bulabilirsiniz. Sosyal çevrenizi genişletebilir ve mesleki alanda yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Kararsızlık etkisiyle ortak kazançlar, yatırımlar ve ödemeler konusunda engeller ile karşılaşabilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekten çok kendi kazancınıza güvenmeli ve borçlanma konusunda ise dikkatli olmalısınız. 9-12 aralık süreci bu konularda risk oluşturuyor. Kontrol dışı kayıplar söz konusu. Bu hafta aşkta 10-20 aralık sürecinde hisleriniz sizin için iyi bir yol gösterici olabilir. Aldığınız kozmik enerji ile inançlarınızı güçlendirebilir, sizi zorlayan yüklerden ve ilişkilerden kurtulmaya çalışabilirsiniz. Evlenebilir ve başarılarınızı sosyal çevrenize kabul ettirebilirsiniz. Bu hafta sağlığınız oldukça yerinde.

Yengeç

Bu hafta yıldızların konumu iş hayatınızı etkiliyor, duygu ve hislerinizi arttırıyor. Dikkatlerin üzerinizde olacağı bu dönemde hatalarınızla göze batacağınızı unutmamalı, işte risk almamalı ve üstlerinizle olan ilişkilerinizde ise daha dikkatli olmalısınız. Mesleki projelerinizi yeniden gözden geçirebilir ve gizlilik gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Hislerinize güvenerek hareket edebilir ve geleceğe yönelik yeni planlar yapabilirsiniz. Bu hafta aşkta yeni arkadaşlar edinebilir ve katılacağınız toplantılarda işiniz ile ilgili yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Özellikle haftanın ikinci yarısı ilişkiler ve iş açısından son derece hareketli bir dönem. Başkalarından yapıcı öneriler alabilir ve grup çalışmaları ile hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Bu hafta sağlıkta eklem problemlerine dikkat etmelisiniz.

Aslan

Bu hafta evrensel kozmik enerjiler bilinçaltı düşüncelerinizi etkiliyor ve sosyal yaşamınıza hareketlilik getiriyor. Yıldızların konumu sosyal yönden aktif olacağınız bir döneme, duygu ve düşüncelerinizde ise karışık söz konusu. Duygularınızı ifade etmenizi zorlaştırırken, kendinizi dağıtabilir ve engellenmişlik hissi ile endişelere kapılabilirsiniz. Geçmişi fazlasıyla düşünerek içinizde her şeyi sorgulayabilirsiniz ve engellenmeler sinir bozucu olabilir. Bu durumun geçici olduğunu bilmeli, duyduğunuz endişelerin sizi hataya düşürmesine izin vermemelisiniz. Bekleme zamanında olduğunuzu bilmeli ve şansınızı fazla zorlamamalısınız. Olayları zamanın akışına bırakmanız rahatlatıcı olacaktır. Bu hafta sağlıkta solunum yollarına dikkat edin.

Başak

Bu hafta çekiciliğiniz artıyor ve size yeni girişimlerinizde başarı vaat ediyor. Göz kamaştıracağınız bu haftada ikili ilişkilerde başarılı olabilir ve katıldığınız toplantılarda öne çıkabilirsiniz. Sosyal çevreniz ile kuracağınız ilişkilerden çok şey kazanabilir ve mesleki atılımlarda bulunabilirsiniz. Sosyal yönden mutlu edici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu hafta aşkta kalbiniz boşsa etrafınızda sizinle ilgilenenler olacak, içlerinden birini seçebilir ve süregelen ilişkinizde mutluluğu yakalayabilirsiniz. Yeni ilişki başlatmanın ve evlenmenin zamanı değil. Oluşan fazla enerjinizi yürüyüş ve sportif aktiviteler ile atarak rahatlamaya çalışmalısınız. Kilo almamaya dikkat etmelisiniz.

Terazi

Bu hafta para konusunun öne çıkacağı, ilişkiler ve iletişim açısından hareketli bir dönem. Haftanın ilk yarısında Merkür’ün etkisiyle kazancınızı artırmanın yollarını araştırabilir ve yeni parasal kaynaklardan yararlanabilirsiniz. İşten gelen gelirinizi artırabilir ve sosyal çevreniz ile kuracağınız ilişkiler ile işte kendinize yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. İstediklerinizi alabilir ve Satürn etkisiyle gereğinden fazla para harcayabilirsiniz. Her şeyin hesabını iyi yapmalı ve alışveriş yaparken dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizde bulunanlar ile ilgilenebilir ve düşüncelerinizi etrafınızda bulunanlar ile paylaşabilirsiniz. Eğitim alanında yeni fırsatlar yakalayabilir, başarılı sunumlar yapabilir ve sınavlarınızdan olumlu sonuç alabilirsiniz. Bu hafta sağlıkta solunum yollarınıza özen göstermelisiniz.

Akrep

Bu hafta evrensel kozmik enerjiler ilişkilerde hareketliliğe, artan iş yüküne ve aileyi mutlu edici gelişmelere dikkat çekiyor. İşinizde kendinizi geliştirebilir, iş yerinize çekidüzen verebilir ve tamamlanması gereken işlere zaman ayırabilirsiniz. İş yükünüzde belirgin bir artış söz konusu. Bu hafta aşkta eşinizle iyi anlaşabilir ve eviniz için istediklerinizi alabilirsiniz. Sevgilinizi ailenizle tanıştırabilir ve süregelen ilişkinizi mutlu olacağınız bir evliliğe götürebilirsiniz… Beklenmedik aksilikler, yanlış anlaşılmalar ve tartışmalar söz konusu. Bu hafta sağlıkta ilişkiler ve iş açısından aktif olacağınız bu dönemde aşırı yorgunluk ve stresin sağlık sorunlarına neden olabileceğini unutmamalısınız.

Yay

Bu hafta iş yükü nedeni ile zorlanabilir ve kendinizi fazlasıyla yorabilirsiniz. Ortaya çıkan yeni iş olanakları, detay gerektiren çalışmalar, iş yerine ait yeni düzenlemeler ve eve ait yorucu işler söz konusu. Bu hafta ev ve iş arasındaki dengeyi kurmakta zorlanabilir ve yorgun düşebilirsiniz. İşten gelen kazancınızı artırabilir, yakın akrabalarınızın ve çalışma arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Bu hafta aşkta karşı cins ilişkilerinde mutluluğu yakalayabilir ve süregelen ilişkinizi mutlu olacağınız bir evliliğe götürebilirsiniz. Eşinizin ve ortağınızın her konuda desteğini alabilir, kazançlı çıkacağınız ortak projelere imza atabilirsiniz. Sosyal yönden aktif hareket edebilir ve işiniz ile ilgili atılımlarda bulunabilirsiniz. Bu hafta sağlığınızla ilgilenme gereği duyabilir, yeni egzersiz ve diyet programları ile fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Oğlak

Bu hafta evrensel enerjiler iş hayatınızı etkiliyor ve ufkunuzu aydınlatacak olanaklara işaret ediyor. İşte daha çok sorumluluk alabilir ve yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz. Bu durum yurt dışı bağlantılı, uzun yol gerektiren ticari bir işle ilgili olabileceği gibi organizasyon gerektiren turizme yönelik bir işle ilgili de olabilir. Bu hafta etkiyi yüksek eğitimde ve hukuksal alanda da hissetmeniz de mümkün. Şansı ve çıkış yolunu tanışacağınız yeni kişilerde ve yabancılar ile kuracağınız ilişkilerde aramalısınız. Uzaklardaki kısmetlerinize ulaşmaya çalışmalısınız. Yaşamınızı değiştirecek fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Sevmekten korkmayın. Bu hafta sağlıkta soğuk algınlıklarına karşı kendinizi korumalısınız.

Kova

Bu hafta çalışmalarınızla dikkat çekebilir, üstlerinizin desteğini alabilir ve terfi ederek istediğiniz yere gelebilirsiniz. Aldığınız kozmik enerji ile yeni iş olanaklarını değerlendirebilir ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirerek kariyer edinebilirsiniz. Jüpiter etkisiyle işinizi daha iyi organize olabilir ve sabırlı çalışmalar ile istediğiniz hedefe ulaşabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili sorumluluklar alabilir ve ufkunuzu açacak olanaklardan yararlanabilirsiniz. Jüpiter etkisiyle yeni çevrelerde yeni dostlar edinebilir ve hayata farklı açıdan bakabilirsiniz. Düşünceleriniz, kariyeriniz ile ilgili konulara yoğunlaşırken işiniz ile ilgili yeni bilgiler edinebilir ve bilimsel çalışmalara yönelebilirsiniz. Ayrıca ruhsal ve duygusal olarak da güçleneceksiniz. Bu hafta aşk ve eğlence konusunda kısıtlanabilir ve kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Daha ciddi ilişkilere yönelebilir ve ilişkinizde sevgi ve sadakati sorgulayabilirsiniz. Bu etki altında zarar görmemek için etrafınıza duvar örecek ve sadık olmayı önemseyeceksiniz. Bu hafta duygusal dünyanızla ilgili pozitif olmaya özen gösterirseniz sağlıkta her şey yolunda olacak.

Balık

Bu hafta gizli yardımlar alabilir ve kendinizden çok başkalarının mutluluğu için çalışabilirsiniz. Para konusunda şansı yakalayabilirsiniz. Satürn ve Uranüs’ün etkisiyle evlilik ilişkinizde ve ortak çalışmalarda zorlanabilirsiniz. Değişen koşullar, karşı taraftan kaynaklanan sorunlar, şiddetli tartışmalar, anlaşmazlıklar ve yoğun yaşanan duygular söz konusu. Yürümeyen ilişkileri son noktaya getirebilir. Aşkta dengesiz davranmamalı ve sakin hareket etmelisiniz.

 

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak