Güne taze bir başlangıç yapın

Paylaş
 

 

Ramada İstanbul Asia ile rahatlığın ayrıcalığı unutamayacaksınız…

Eşsiz stili, özgün hizmeti ve uluslararası kimliği ile Asya’nın göbeğinde bulunan Ramada İstanbul Asia Hotel, konaklamanın yanı sıra müşterilerine sağladığı spa, fitness, masaj ve hamam hizmetleri ile sağlıklı yaşam adresiniz olmaya aday. Bir gününüzü sadece bedeninize ve ruhunuza ayırın.

gune-taze-bir-baslangic-yapin-ramada-istanbul-asia-5

Yoğun hayat temposunda bedeninizin de nefes alması şart.

gune-taze-bir-baslangic-yapin-ramada-istanbul-asia-4

Ramada İstanbul Asia’da suyun şifa veren gücünden faydalanan spa terapilerine katılarak yapacağınız küçük kaçamaklarla hem bedeninizi hem de ruhunuzu şımartabilirsiniz.

gune-taze-bir-baslangic-yapin-ramada-istanbul-asia-2

Ramada İstanbul Asia’nın konfor alanlarında uzman kadro tarafından yapılacak spa ve masaj terapilerinin yanı sıra Türk hamamı, sauna, buhar odası, masaj alanları, duşlar, soyunma bölümü ve özel dinlenme alanları ile birlikte ortak kullanım alanları olan fitness, havuz ve jakuzi bulunmaktadır.

gune-taze-bir-baslangic-yapin-ramada-istanbul-asia-3

%20 Check-in indiriminden faydalanın Ramada İstanbul Asia’ya ziyaretiniz esnasında Facebook veya Foursquare ile check-in yaparak, spa masajında %20 indirim kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için check-in ekranını otel görevlilerine göstermeniz yeterli.

gune-taze-bir-baslangic-yapin-ramada-istanbul-asia-1

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak