Gülben Ergen’nden çocuklara yeni sürpriz

Paylaş
 

Gülben Ergen’in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği 25. Anaokulunu Erzincan’ın Kavakyolu ilçesinde açıyor.

Çocuklara modern bir eğitim ve oyun ortamı sunacak olan anaokulu, 31 Ekim’de yapılacak açılış töreninin ardından Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlanacak.

 

Özel İçerik: Heykadin.com.tr

Türkiye’de daha çok çocuğun okul öncesi eğitim almasına katkı sağlamak hedefiyle yola çıkan Çocuklar Gülsün Diye Derneği 25. anaokulunu Erzincan Kavakyolu ilçesinde açmaya hazırlanıyor. Daha önce Trabzon, İstanbul, Mardin, Tokat, Erzurum, Sinop, Hatay, Aydın, Zonguldak, Van, Sivas, Manisa, Çanakkale, Kars, Tekirdağ, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Konya, Bursa, Antalya, Soma ve Gaziantep’te anaokulları açan Çocuklar Gülsün Diye Derneği yeni okulun açılışını 31 Ekim 2014 Cuma günü Dernek Başkanı Gülben Ergen, Başkan Yardımcısı Elvan Oktar ve devlet protokolünün katılımıyla Erzincan’da gerçekleştirecek.

Hayırsever bir ailenin üstlendiği, Erzincan Kavakyolu Çocuklar Gülsün Diye – Hasan Boyoğlu Anaokulu, açılış töreninin ardından Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlanacak. Yaklaşık 100 öğrenciye okul öncesi eğitim olanağı sunacak kapasiteye sahip okulun, iç donanım malzemelerinin taşınmasına Yurtiçi Kargo taşıma sponsoru olarak destek verirken, Faber Castell de okulun kırtasiye ihtiyaçlarını karşıladı.

tercih-tur-1

Çocuklar Gülsün Diye Derneği, Milli Eğitim Bakanlığı ile imzaladığı protokol çerçevesinde ihtiyacı olan illerde anaokulu yapmak üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak