Gökhan Tepe mest etti

Paylaş
 

 

 

Beykoz Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Şöleni’nde Beykozlularla buluşan Gökhan Tepe, Tarihi Beykoz Çayırı’na akın eden binlerce genci coşturdu.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda gündüz resmi tören ve başarılı öğrencilerin ödüllendirildiği programın gerçekleştirildiği Beykoz Çayırı, akşam da binlerce Beykozlunun katıldığı müzik şölenine ev sahipliği yaptı. Gecede ünlü sanatçı Gökhan Tepe dillerden düşmeyen şarkılarıyla Beykozlulara unutulmaz bir konser verdi. Tepe’nin söylediği tüm şarkılara eşlik eden gençler, doyasıya eğlendiler. O Ses Türkiye yarışmasıyla sevilen Beykozlu Sarper Arda Akkaya da ilk kez ilçe sakinlerine konser verdi.

gokhan-tepe-mest-etti-3

Binlerce Beykozlunun doldurduğu Beykoz Çayırı’ndaki etkinliği ünlü radyocu Hop Dedik Ayhan sundu. Gökhan Tepe öncesinde sahne alan Sarper ve grubu “Altkat”, Beykozlu hemşerileriyle buluşurken sevilen rock şarkıları kendi yorumlarıyla seslendirdi. Gençlerin coşkuyla eşlik ettiği Sarper, programa davet edilmekten memnuniyet duyduğunu dile getirerek, Başkan Yücel Çelikbilek ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

Performansının ardından Sarper’e Beykoz Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Recep Yaman, Meclis üyesi gençler ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler tarafından çiçek takdim edildi. Yaman, Beykoz’un gençliğini temsil eden, fikir üreten ve geleceğin daha güzel Beykoz’u için hizmet eden Gençlik Meclisi adına çiçeği takdim ettiğini belirterek, Sarper’i tebrik etti. Yaman ayrıca, gençliğe gösterdiği ilgi, verdiği önem ve destek dolayısıyla Başkan Çelikbilek’e teşekkür etti.

gokhan-tepe-mest-etti-2

Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Serkan Öcalmaz, meclis üyeleri, İBB Gençlik Meclisi Başkanı Samed Ağırbaş programa katılarak gençleri yalnız bırakmadı.

Sevilen şarkılarını Beykoz Çayırı’nı dolduran binlerce gençle birlikte söyleyen Gökhan Tepe’ye gecenin sonunda Başkan Çelikbilek tarafından çiçek takdim edildi. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayan Başkan Çelikbilek, Tepe’ye de teşekkür etti.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak