Evinizi renklendirecek dekorlar

Paylaş
 

Renklerin ustaca kullanımı ile parlak ve yaratıcı gücü ortaya koyan birçok mekan hazırlayarak dekorasyon yapabilirsiniz.

Renklerin hayatımızdaki yeri, ev dekorasyonunda bakın nasıl ön plana çıkıyor.

Renklerin hayatımızdaki yeri ev dekorasyonu yaparken de ön plana çıkıyor. Renklerin ustaca kullanımı ile parlak ve yaratıcı gücü ortaya koyan birçok mekan hazırlayarak dekorasyon yapabilirsiniz. Renk renk dekorasyon fikirleri oluştururken nasıl bir etki yaratmak istediğinizle işe başlayabilirsiniz. Özellikle soğuk günler gelmeden önce baharın ve yazın etkisini hayatınızda daha çok hissetmek için renklere başvurabilirsiniz.

Renk renk dekorasyon evinizin birçok noktasında uygulanabilir. Ama dekorasyonu yaparken evinizin içinde de uyuma yer vermeyi unutmayın. Kendi içerisinde uyumlu bir dekorasyon evinizin daha şık ve etkileyici olmasını sağlayacaktır. İlk giriş yapılan bölüm olan antreden banyoya kadar tüm evde aynı tarzı ve renklere yer verin.

koltuk

Sonbahara girerken tam zamanı

Her mevsimin rengi farklıdır; sonbahar renkleri, kış renklerini kullanarak yine renkli dekorasyonlar yapabilirsiniz. Özellikle parlak renkler bu tarz bir dekorasyon için en iyi seçim olacaktır.

Renklerin seçerken parlak renkleri olduğu kadar pastel tonları da seçebilirsiniz. Renk renk mobilyalar ve tekstil ürünleri ile renkli boyanan kapı ve duvarlar sizin hayal gücünüzle şekillenecekler. Soğuk günler yaklaşırken evnizde renklere yer vererek sonbaharın olumsuz psikolojisinden kurtulabilirsiniz.

koltuk-1

Aklınıza gelecek heryeri renklendirebilirsiniz; her zaman söylediğimiz gibi beyaz duvar ana teması üzerinde farklı renklerde mobilya, dekor ve eşyalar en kolay uygulamaları yaparak kolay değiştirmenize imkan verirler. Birkaç ufak değişiklikle odaya hakim olan renkleri değiştirmeniz kolay bir uygulamaya dönüşecektir. Raf içlerinden, duvarlara ve mobilyalara kadar her yerde renklerin etkisini kullanabilirsiniz.

Renklerin anlamları ve insan psikolojisi üzerindeki etkilerini öğrenerek renk değiştirmeye başlayabilirsiniz. Yapılacak uygulamalar için örnekleri incelemenizi öneririz.

oturma-odasi

Etiketler:
Dekor ev renk
  • Site Yorum

Bir yorum bırak