Evinize altın vuruşlar yapın

Paylaş
 

‘Evim evim güzel evim’, ‘dünyada insanın evi gibisi yok’ cümleleri şu günlerde herkese çok tanıdık geliyor. Nereye gidilse her evde farklı bir tasarım – dizayn göze çarpıyor. Peki ama evimizi dekore ederken nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Evinize yapacağınız altın vuruşlarla artık dışarı çıkmak istemeyeceksiniz…

Uzun zamandır aynı aksesuarlarla dekore ettiğiniz evinizde artık farklı fikirler arayışına mı girdiniz? Evinizdeki küçük bir yer içinde farklı fikirler üretmek için çaba mı sarf ediyorsunuz? O halde işe düşünmekle başlayın.

Aksesuar almadan önce evinizi gözünüzün önüne getirin ve hangisi veya hangileri daha hoş olur diye düşünün.

Ev aksesuar fikirleri herkes için ayrı bir fikir yürütme ile devam eder. Bizler sizler için güzel aksesuar fikirleri sunmaya çalıştık…

ev-dekor-1

Yemek masanızı dekore ederken siyah beyaz kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Siyah beyaz kontrastı hem ağır bir hava verirken hem de şık görünecektir. Beyaz rengin katacağı asilliği unutmayalım.

ev-dekor-2

Evinizi süslerken kombinasyonlara dikkat etmelisiniz. Kombine olmadığı zaman bir tarafı farklı bir tarafı ayrı bir biçimde olur. Hepimiz profesyonel bir dizayn’cı olmadığımız için, deneme yanılma yöntemiyle ve göze nasıl geliyor diye bakarak kombine edeceğiz.

ev-dekor-3

Aksesuarlarınızın şekilleri odanızın ağırlıklı şekillerine zıt olursa süslediğiniz köşe daha dikkat çekici olabilir ve daha güzel görünebilir. Örneğin yuvarlak şekillerin ağırlıklı olduğu odanıza üçgen aksesuarlar koyabilirsiniz. Daire şekli ile üçgen şekli sıkça kullanılan şekil kombinasyonlarından biridir.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak